-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі страхування транспортних засобів- ID: UA-2026-09-02-003491-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262351
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43127609ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
відзнаки- ID: UA-2026-09-02-003438-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262350
Військова частина А4718 ЄДРПОУ: 26637232ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44440000-6 Вальниці (підшипник 180204(6204) RG, підшипник 180207 (6207) KG).- ID: UA-2026-09-02-003485-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262349
ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Експертно грошова оцінка земельної ділянки, для будівництва і обслуговування будівель торг...×-
Експертно грошова оцінка земельної ділянки, для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (код виду цільового призначення – 03.07), площею 0,0678 гa, кадастровий номер 6822785500:01:007:0014 на території Щиборівської сільської ради, с.Кузьмин вул.Центральна 56, Хмельницького району, Хмельницької області
- ID: UA-2026-09-02-003464-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262348
ЩИБОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04404421ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по встановленню секційних воріт- ID: UA-2026-09-02-003465-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262347
Миколаївський політехнічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 20915954ДК 021:2015: 51510000-0 Послуги зі встановлення універсальних машин та обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і...×-
50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (послуги пожежних служб) (послуги з перезарядки вогнегасників, а саме послуги з ТО та перезарядки первинних засобів пожежогасіння)
- ID: UA-2026-09-02-003439-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262346
КОМУНАЛЬНЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "НІКОПОЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02541728ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір чорнил Epson- ID: UA-2026-09-02-003476-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262345
ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:92370000-5 "Послуги звукооператорів": послуги озвучення церемонії по...×-
ДК 021:2015:92370000-5 "Послуги звукооператорів": послуги озвучення церемонії покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченкові з нагоди 35-ї річниці Незалежності України на площі 250-річчя міста
- ID: UA-2026-09-02-003480-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262344
Управління культури Кам'янської міської ради ЄДРПОУ: 45183733ДК 021:2015: 92370000-5 Послуги звукооператорівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2026-09-02-003481-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262343
Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимирської міської ради» ЄДРПОУ: 20143701ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення- ID: UA-2026-09-02-003473-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262342
Військова частина А5011 ЄДРПОУ: 26640040ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Клапан запірно-регулюючий- ID: UA-2026-09-02-003477-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262339
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки спеціалісті (участь у семінарі "Конгрес для бухгалте...×-
Послуги з професійної підготовки спеціалісті (участь у семінарі "Конгрес для бухгалтерів бюджетних установ", онлайн формат)
- ID: UA-2026-09-02-003452-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262337
ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення медичного огляду працівників- ID: UA-2026-09-02-003472-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262336
Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» ЄДРПОУ: 38762239ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із оброблення/видалення/захоронення відходів на полігоні- ID: UA-2026-09-02-003460-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262335
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ВІТА" ЄДРПОУ: 40153175ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні матеріали- ID: UA-2026-09-02-003507-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262332
Комунальне некомерційне підприємство «Городківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Городківської сільської ради ЄДРПОУ: 45128515ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -