-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трос 5 мм 6x19+1FC цб- ID: UA-2026-08-31-004537-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237833
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02226049ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пластини для стерильного з'єднання магістралей – ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні мат...×-
Пластини для стерильного з'єднання магістралей – ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Пластини для стерильного з'єднання магістралей TSCD – ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали, код НК 024:2023 – 62054 Апарат для зварювання лабораторних трубок, код НК 031:2024 – B0399 ПРИСТРОЇ ДЛЯ АФЕРЕЗУ – ІНШЕ)
- ID: UA-2026-08-31-004524-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237831
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з аварійного ремонту системи водопостачання на об’єкті у м. Київ- ID: UA-2026-08-31-004522-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237826
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Соки (код за ДК 021-2015 (CPV) 15320000-7 - Фруктові та овочеві соки)- ID: UA-2026-08-31-004527-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237823
БРАЦЛАВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 БРАЦЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25513172ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремінь клиновидний (довж. 60-180) CONTITECH VW TRANSPORER; Ремінь поліклиновий CONTITECH V...×-
Ремінь клиновидний (довж. 60-180) CONTITECH VW TRANSPORER; Ремінь поліклиновий CONTITECH VW TRANSPORER; Диск гальмівний (передній) VW T4 2.5 TDI 96- (300x26) MEYLE; Колодки гальмівні (передні) VW T4 90-03 R15; Диск гальмівний (задні) VW T4 91-03 (280x12); Комплект ГРМ VW Caddy II 1,9D/ TDI 90-04 (25.4x137z); Шків колінвалу VW Caddy II 1,9D (6PK); Колодки гальмівні (задні) VW T4 98-00 R16 (з датчиком); Фільтр масляний VW T4 1,9TDI (h=119) PURFLUX; Фільтр повітряний VW T4 96-03; Фільтр паливний VW T4 1,9-2,5 TDI; Фільтр салону VW T4 91-03
- ID: UA-2026-08-31-004528-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237820
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А2339 ЄДРПОУ: 07848549ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
відвід кован. крутовигнутий- ID: UA-2026-08-31-004519-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237818
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Участь у захисті дисертації згідно договору ЦПХ- ID: UA-2026-08-31-004533-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237817
Львівська національна академія мистецтв ЄДРПОУ: 02071027ДК 021:2015: 80430000-7 Послуги у сфері університетської освіти для дорослихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-08-31-004535-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237816
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 38646750ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття прибудинкової території житлового будинку...×-
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття прибудинкової території житлового будинку за адресою: м. Луцьк, вул. Незалежності, 6а після заміни (ремонту) теплової мережі
- ID: UA-2026-08-31-004529-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237815
ДКП "Луцьктепло" ЄДРПОУ: 30391925ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
послуги з ремонту котлів та електросковороди- ID: UA-2026-08-31-004532-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237814
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3018 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39806952ДК 021:2015: 50880000-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування готельного і ресторанного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Пульт керування RadioMaster TX16S MKII M2 ELRS мультипротокольний для FPV дронів- ID: UA-2026-08-31-004521-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237813
військова частина А4712 ЄДРПОУ: 26636758ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевірки кваліфікації лабораторій шляхом зовнішнього оцінювання результатів вим...×-
Послуги з перевірки кваліфікації лабораторій шляхом зовнішнього оцінювання результатів вимірювань
- ID: UA-2026-08-31-004517-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237811
Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок ЄДРПОУ: 00485670ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по поточному ремонту дорожнього покриття по вул.Космонавтів с-ще Літин Вінницького...×-
Послуги по поточному ремонту дорожнього покриття по вул.Космонавтів с-ще Літин Вінницького району
- ID: UA-2026-08-31-004516-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237810
Літинська селищна рада Вінницького району Вінницької області ЄДРПОУ: 04325963ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сода харчова- ID: UA-2026-08-31-004513-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237808
ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ БУДИНОК - ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЄДРПОУ: 03189771ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рушники паперові- ID: UA-2026-08-31-004514-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237807
КНП "Товстенська селищна лікарня" ЄДРПОУ: 02000665ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -