-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нагороди- ID: UA-2026-08-31-003971-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237263
ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15610000-7 «Продукція борошномельно-крупяної промисловості»- ID: UA-2026-08-31-003970-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237261
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №6 "ЗІРОЧКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35787004ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
хліб- ID: UA-2026-08-31-003969-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237260
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №6 "ПРАВОБЕРЕЖНИЙ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41280903ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тканина меблева- ID: UA-2026-08-31-003967-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237259
КЗ Львівської обласної ради " Бориславський мистецький ліцей" ЄДРПОУ: 22401745ДК 021:2015: 19240000-0 Спеціальні тканиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літератур...×-
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (артиста оркестру)
- ID: UA-2026-08-31-003959-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237258
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ" ЄДРПОУ: 05492734ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту одягу та текстильних виробів (поточний ремонт шоломів балістичних, підві...×-
Послуги з ремонту одягу та текстильних виробів (поточний ремонт шоломів балістичних, підвісних систем, системи кріплення); 50830000-2 "Послуги з ремонту одягу та текстильних виробів" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-003966-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237255
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 50830000-2 Послуги з ремонту одягу та текстильних виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-08-31-003963-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237254
Міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Броварської міської ради Броварського району Київської області ЄДРПОУ: 26474474ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по перевірці та випробуванню пожежних гідрантів, внутрішніх пожежних кранів ( у кі...×-
Послуги по перевірці та випробуванню пожежних гідрантів, внутрішніх пожежних кранів ( у кількості-2 шт) та їх обладнання пожежними рукавами (ДК 021:2015: 75250000-3- Послуги пожежних і рятувальних служб) які знаходяться на території Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради "Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи" за адресою: м. Винники, вул. Івасюка, 31
- ID: UA-2026-08-31-003960-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237253
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби (код 15850000-1 Макаронні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного сл...×-
Макаронні вироби (код 15850000-1 Макаронні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-08-31-003956-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237250
Комунальне некомерційне підприємство "Пологовий будинок" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02006610ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісла офісні- ID: UA-2026-08-31-003943-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237249
ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки вогнегасників- ID: UA-2026-08-31-003936-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237246
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Канцелярські ножиці, Папки-реєстратори, Папір офісний, форматний, Степлери канцелярські, С...×-
Канцелярські ножиці, Папки-реєстратори, Папір офісний, форматний, Степлери канцелярські, Скоби для степлера, Матеріали для ламінування, Ручки письмові, Олівці графітні, Клейка стрічка канцелярська, Клей ПВА, Паперові блоки для нотаток, Папір офісний кольоровий, Маркери
- ID: UA-2026-08-31-003931-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237245
КУ "ОММЦ" ЄДРПОУ: 24775728ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 12:03)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Широкоформатний сканер, стенд з приймальним кошиком паперу- ID: UA-2026-08-31-003950-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237242
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ) ЄДРПОУ: 42475311ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гіпсокартон вологостійкий- ID: UA-2026-08-31-003958-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237241
Відокремлений структурний підрозділ "Тальянківський агротехнічний фаховий коледж Уманського національного університету" ЄДРПОУ: 00729103ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пральний порошок, Сода кальцинована, Засіб для миття посуду, Освіжувач повітря, Пакети для...×-
Пральний порошок, Сода кальцинована, Засіб для миття посуду, Освіжувач повітря, Пакети для сміття
- ID: UA-2026-08-31-003937-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237240
КУ "Центр надання соціальних послуг Ананьївської міської ради" ЄДРПОУ: 44485295ДК 021:2015: 39800000-0 Продукція для чищення та поліруванняАктивна -