-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-08-31-006372-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239658
Акціонерне товариство "Херсонська теплоелектроцентраль" ЄДРПОУ: 00131771ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Фланцева пара D...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Фланцева пара DN500)
- ID: UA-2026-08-31-006360-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239657
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 10.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тверде паливо (напівбрикети торф`яні) (підпункт 6 пункту 13 Особливостей).- ID: UA-2026-08-31-006364-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239656
Комунальне некомерційне підприємство "Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги"Радивилівської міської ради ЄДРПОУ: 38374357ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фанера- ID: UA-2026-08-31-006366-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239654
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронежилети 2 клас захисту з модулем захисту шиї- ID: UA-2026-08-31-006367-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239653
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зірочка ланцюгова 3/8" 6 зуб MS 180, 230, 250 (код за ДК 021:2015 – 16820000-9 Частин...×-
Зірочка ланцюгова 3/8" 6 зуб MS 180, 230, 250 (код за ДК 021:2015 – 16820000-9 Частини для лісогосподарської техніки)
- ID: UA-2026-08-31-006365-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239652
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОНЧАРІВСЬКЕ" ГОНЧАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34832019ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіти (гілка хризантеми)- ID: UA-2026-08-31-006357-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239651
СТАРОВІРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04398092ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Питна вода- ID: UA-2026-08-31-006358-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239650
Броварський ліцей № 10 Броварської міської ради Броварського району Київської області ЄДРПОУ: 25657557ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 31220000-4 Елементи електричних схем (Подовжувач катушка 30 м 2х2,5 4 гнізда)- ID: UA-2026-08-31-006362-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239647
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення товару- ID: UA-2026-08-31-006361-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239646
КП Луцьке підприємство електротранспорту ЄДРПОУ: 03327931ДК 021:2015: 60100000-9 Послуги з автомобільних перевезеньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластмаса для протезів ACRON, 250 г- ID: UA-2026-08-31-006355-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239645
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА № 1" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02001481ДК 021:2015: 24560000-7 Поліаміди у первинній форміАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Квадроцикл CFMOTO CFORCE 1000 TOURING LTD – 2 шт.- ID: UA-2026-08-31-006318-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239644
Військова частина А0536 ЄДРПОУ: 26615064ДК 021:2015: 34132000-1 МотосаниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки- ID: UA-2026-08-31-006353-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239643
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Суміш бетонна БСГ С30/35 (В35) P4 F150 W2, БСГ С8/10 (В10) P4 F50 W2, БСГ С12/15 (В15) P4...×-
Суміш бетонна БСГ С30/35 (В35) P4 F150 W2, БСГ С8/10 (В10) P4 F50 W2, БСГ С12/15 (В15) P4 F150 W2
- ID: UA-2026-08-31-006350-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239642
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поштові марки (стандартні, художні) та марковані конверти- ID: UA-2026-08-31-006330-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239638
Березанська селищна рада ЄДРПОУ: 04376624ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиЗавершена -