• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Суміш бетонна БСГ С30/35 (В35) P4 F150 W2, БСГ С8/10 (В10) P4 F50 W2, БСГ С12/15 (В15) P4 F150 W2

Завершена

1 900 738.80 UAH з ПДВ
Номер: 8323ae1987074ea3961f6ba861b4d00a
Внутрішній номер закупівлі: 30239642
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006350-a   
Замовник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Контактна особа: Зіць Олексій Євгенович 380444652095 ZITS.O@UZ.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Здійснюється закупівля товарів, робіт і послуг для проведення заходів, спрямованих на забезпечення захисту об’єктів підприємств, установ та організацій електроенергетичного, ядерно-промислового, вугільно-промислового, нафтогазового комплексів та об’єктів критичної інфраструктури підсектору залізничного транспорту сектору транспорту і пошти, у тому числі для організації захисту їх працівників у частині будівництва, створення та облаштування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, для відновлення зруйнованих або пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації таких об’єктів, а також для проведення першочергових аварійно-відбудовних робіт на об’єктах залізничної інфраструктури та ремонту тягового і рухомого складу
Обґрунтування умови застосування: Здійснюється закупівля товарів, робіт і послуг для проведення заходів, спрямованих на забезпечення захисту об’єктів підприємств, установ та організацій електроенергетичного, ядерно-промислового, вугільно-промислового, нафтогазового комплексів та об’єктів критичної інфраструктури підсектору залізничного транспорту сектору транспорту і пошти, у тому числі для організації захисту їх працівників у частині будівництва, створення та облаштування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, для відновлення зруйнованих або пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації таких об’єктів, а також для проведення першочергових аварійно-відбудовних робіт на об’єктах залізничної інфраструктури та ремонту тягового і рухомого складу
Очікувана вартість: 1 900 738.80 UAH з ПДВ
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Суміш бетонна БСГ С30/35 (В35) P4 F150 W2 з доставкою, подача бетононасосом
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 317 метр кубічний
Період постачання до 30.11.2026
Місце постачання Україна, Поставка згідно з документацією. Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: МІСЮРА ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ Країна громадянства бенефіціара: Україна Країна реєстрації: Україна Адреса бенефіціара: Україна, 45008, Волинська обл., Ковельський р-н, місто Ковель, вул.Міцкевича, будинок 68, квартира 2 Тип бенефіціарного володіння: Не прямий вирішальний вплив Ознака, що можлива недостовірність інформації про КБВ: Відсутня інформація Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу (непрямий вплив): 50 МІСЮРА ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ Країна громадянства бенефіціара: Україна Країна реєстрації: Україна Адреса бенефіціара: Україна, 45008, Волинська обл., Ковельський р-н, місто Ковель, вул.Міцкевича, будинок 68, квартира 2 Тип бенефіціарного володіння: Не прямий вирішальний вплив Ознака, що можлива недостовірність інформації про КБВ: Відсутня інформація Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу (непрямий вплив): 50 На карті
Суміш бетонна БСГ С8/10 (В10) P4 F50 W2 з доставкою
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 2.5 метр кубічний
Період постачання до 30.11.2026
Місце постачання Україна, Поставка згідно з документацією. Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: МІСЮРА ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ Країна громадянства бенефіціара: Україна Країна реєстрації: Україна Адреса бенефіціара: Україна, 45008, Волинська обл., Ковельський р-н, місто Ковель, вул.Міцкевича, будинок 68, квартира 2 Тип бенефіціарного володіння: Не прямий вирішальний вплив Ознака, що можлива недостовірність інформації про КБВ: Відсутня інформація Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу (непрямий вплив): 50 МІСЮРА ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ Країна громадянства бенефіціара: Україна Країна реєстрації: Україна Адреса бенефіціара: Україна, 45008, Волинська обл., Ковельський р-н, місто Ковель, вул.Міцкевича, будинок 68, квартира 2 Тип бенефіціарного володіння: Не прямий вирішальний вплив Ознака, що можлива недостовірність інформації про КБВ: Відсутня інформація Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу (непрямий вплив): 50 На карті
Суміш бетонна БСГ С12/15 (В15) P4 F150 W2 з доставкою, подача бетононасосом
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 3 метр кубічний
Період постачання до 30.11.2026
Місце постачання Україна, Поставка згідно з документацією. Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: МІСЮРА ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ Країна громадянства бенефіціара: Україна Країна реєстрації: Україна Адреса бенефіціара: Україна, 45008, Волинська обл., Ковельський р-н, місто Ковель, вул.Міцкевича, будинок 68, квартира 2 Тип бенефіціарного володіння: Не прямий вирішальний вплив Ознака, що можлива недостовірність інформації про КБВ: Відсутня інформація Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу (непрямий вплив): 50 МІСЮРА ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ Країна громадянства бенефіціара: Україна Країна реєстрації: Україна Адреса бенефіціара: Україна, 45008, Волинська обл., Ковельський р-н, місто Ковель, вул.Міцкевича, будинок 68, квартира 2 Тип бенефіціарного володіння: Не прямий вирішальний вплив Ознака, що можлива недостовірність інформації про КБВ: Відсутня інформація Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу (непрямий вплив): 50 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПОСТАЧАЛЬНИК: Товариство з обмеженою відповідальністю «ДПП РЕСУРС»
Ціна пропозиції 1 900 738.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:13
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 5ee9c4e71d124dfea9256745ec53c8ba
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-006350-a-a1
Постачальник: ПОСТАЧАЛЬНИК: Товариство з обмеженою відповідальністю «ДПП РЕСУРС»
Номер договору: БМЕСД-4-23/2026
Сума договору: 1 900 738.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 583 949.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
docx
Обгрунтування технічних і якісних характеристик.docx
docx
Звіт.docx
pdf
Договір.pdf
docx
Протокол № 355 без застосування відкритих торгів.docx
pdf
Обгрунтування.pdf