-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тверде паливо (напівбрикети торф`яні) (підпункт 6 пункту 13 Особливостей).
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006364-a
Завершена
489 999.60
UAH з ПДВ
Номер:
9cf2e1f1894346599795947e54b41aa9
Внутрішній номер закупівлі:
30239656
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006364-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги"Радивилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38374357
-
Адреса:
35500, Україна, Рівненська область, Радивилів, вулиця Садова, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Токмина Надія Степанівна 380633261517 radiviliv.cpmsd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
489 999.60 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписТверде паливо (напівбрикети торф`яні).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписТверде паливо (напівбрикети торф`яні).
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях21 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (напівбрикети тоф`яні).
Кількість
72 тонна
Період постачання
31.08.2026 - 20.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "ЛЕНД ГРОУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43578399
-
Контактна особа:
Шульга Олександр Андрійович 380955258877 office@landgrou.com
-
Адреса:
35680, Україна, Рівненська область, с. Смига, вул. Миру, 1
Ціна пропозиції
489 999.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ea0e095b6bb0458aac959bec5bb6c07c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-006364-a-a1
Постачальник:
ТзОВ "ЛЕНД ГРОУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43578399
-
Адреса:
35680, Україна, Рівненська область, с. Смига, вул. Миру, 1
Номер договору:
146
Сума договору:
489 999.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
408 333.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний