-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші послуги у сфері інформатизації - програмування магнітних карток (безконтактної багато...×-
Інші послуги у сфері інформатизації - програмування магнітних карток (безконтактної багатофункціональної електронної «Картки криворіжця») з вбудованою мікросхемою програмними додатками («Службова картка»)
- ID: UA-2026-08-31-007879-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241153
Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 02142299ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Метрологічні роботи- ID: UA-2026-08-31-007870-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241151
Державна установа "Казанківська виправна колонія (№93)" ЄДРПОУ: 08564044ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тример (косарка)- ID: UA-2026-08-31-007873-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241149
ЗДО «ДИВОСВІТ» ЄДРПОУ: 40913928ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з функціонування державних аварійно-рятувальних служб- ID: UA-2026-08-31-007883-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241147
Комунальне підприємство " Підгайці-Водоканал " ЄДРПОУ: 36084902ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-08-31-007864-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241143
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Бортовського в м. Чуднів Житомирського рай...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Бортовського в м. Чуднів Житомирського району Житомирської області (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-31-007854-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241141
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32777234ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-08-31-007886-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241140
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 39260000-2 Секційні лотки та канцелярське приладдяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування спецтехніки; код «50110000-9 – Пос...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування спецтехніки; код «50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-007862-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241139
КП "ЕЛУАШ" ЄДРПОУ: 03345018ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-08-31-007863-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241137
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ "ПІВДЕННИЙ БУГ" ЄДРПОУ: 08733794ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
квіти- ID: UA-2026-08-31-007848-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241132
Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту ЄДРПОУ: 42662133ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення полоси на фасад театру «Готується прем’єра» (послуги з плотерної порізки само...×-
Виготовлення полоси на фасад театру «Готується прем’єра» (послуги з плотерної порізки самоклеючої (ПВХ) плівки розмір букв 70мм./70мм. у кількості букв (символів) 14шт. та 50мм./50мм. 61 шт.) ; Виготовлення полоси на фасад театру «Репертуар» (послуги з плотерної порізки самоклеючої (ПВХ) плівки розмір букв 70мм./70мм. у кількості букв (символів) 14шт. та 50мм./50мм. 61 шт.)
- ID: UA-2026-08-31-007849-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241130
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ В.Г.МАГАРА" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02225418ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Армопояс- ID: UA-2026-08-31-007866-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241129
Селятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04417814ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Вентилятор підлоговий (Відділ метрології)- ID: UA-2026-08-31-007850-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241127
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту основи котла КВМ-2,5, ремонт топки котла КВМ-2,5- ID: UA-2026-08-31-007857-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241126
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-1...×-
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів у Бучанському ліцеї №5 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)"
- ID: UA-2026-08-31-007860-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241124
Бучанський ліцей №5 Бучанської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 22208965ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -