-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бігунок- ID: UA-2026-09-01-010257-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257072
ДК 021:2015: 18450000-8 Застібки (одяг)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ролетки полотняні- ID: UA-2026-09-01-010264-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257068
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2195 ЄДРПОУ: 14321682ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура 10мм А500,міра- ID: UA-2026-09-01-010259-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257065
КП "Меденицьке виробниче управління житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення" ЄДРПОУ: 20789596ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Барвник, пігментна паста; код 24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників,...×-
Барвник, пігментна паста; код 24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовини за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"
- ID: UA-2026-09-01-010246-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257063
Департамент освіти та культури Коломийської міської ради ЄДРПОУ: 02143442ДК 021:2015: 24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штора- ID: UA-2026-09-01-010266-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257062
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради ЄДРПОУ: 43356036ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки Послуги на технічне обслу...×-
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки Послуги на технічне обслуговування системи газопостачання підприємств, організацій, установ (крім ВОГ), Західне ТУОМ
- ID: UA-2026-09-01-010261-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257061
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
свічка запалювання Зіл- ID: UA-2026-09-01-010255-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257060
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виноград, банани, апельсини, груші, огірки код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукт...×-
Виноград, банани, апельсини, груші, огірки код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи.
- ID: UA-2026-09-01-010276-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257059
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання загиблих (померлих) у рез...×-
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання загиблих (померлих) у результаті ворожих обстрілів та руйнувань, спричинених військовою агресією російської федерації проти України) (Поховання загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)
- ID: UA-2026-09-01-010254-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257058
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова рафінована- ID: UA-2026-09-01-010250-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257057
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41280898ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Блоки газобетонні- ID: UA-2026-09-01-010213-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257055
Військова частина А 0549 ЄДРПОУ: 08540799ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015: 44810000-1 — фарби (емаль)- ID: UA-2026-09-01-010247-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257054
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя, Код ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-01-010245-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257053
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛЬНА БЕЗПЕКА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44309956ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з охорони під час проведення фестивалю «Арсенал ідей»- ID: UA-2026-09-01-010239-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257052
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ ТА МУЗЕЙНИЙ КОМПЛЕКС "МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ" ЄДРПОУ: 33403498ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
- Послуги\роботи з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів- ID: UA-2026-09-01-010244-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257051
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02226049ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -