• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання загиблих (померлих) у результаті ворожих обстрілів та руйнувань, спричинених військовою агресією російської федерації проти України) (Поховання загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)

ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання загиблих (померлих) у результаті ворожих обстрілів та руйнувань, спричинених військовою агресією російської федерації проти України) (Поховання загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)

Завершена

46 912.00 UAH з ПДВ
Номер: 65d3bb8db42143b5bb327c74c3084276
Внутрішній номер закупівлі: 30257058
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-010254-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Слюсаренко Світлана 380577252660 svitlanasliusar81@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 46 912.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поховання загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги
Код ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги
Кількість 4 послуга
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання 61000, Україна, Харківська область, м. Харків На карті
Кремація загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв
Код ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання 61000, Україна, Харківська область, м. Харків На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РИТУАЛ" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Ціна пропозиції 46 912.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:40
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b9271a5dc67a4e15bcd0283a18bd5b27
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-010254-a-a1
Постачальник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РИТУАЛ" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Номер договору: 9
Сума договору: 46 912.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 46 587.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
обгрунтування.pdf
pdf
витяг.pdf
p7s
sign.p7s