-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги ведучого- ID: UA-2026-09-02-013537-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272261
КУ Київської обласної ради "Центр освітніх інновацій та консалтингу" ЄДРПОУ: 32792069ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові чи картонні реєстраційні журнали- ID: UA-2026-09-02-013538-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272260
Зеленська сільська рада ЄДРПОУ: 04357360ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2026-09-02-013534-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272259
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінету біології (№179), кабінету біологічної лабораторії (№180) Варасько...×-
Поточний ремонт кабінету біології (№179), кабінету біологічної лабораторії (№180) Вараського ліцею №3 Вараської міської ради за адресою: 34402, Рівненська область, Вараський район, місто Вараш, мікрорайон Перемоги, будинок 8
- ID: UA-2026-09-02-013533-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272258
Вараський ліцей №3 Вараської міської ради ЄДРПОУ: 33351471ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035- ID: UA-2026-09-02-013529-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272256
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 4114 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323385ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетки- ID: UA-2026-09-02-013532-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272254
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30948011ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-09-02-013531-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272253
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОЛОМИЙСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №1 ІМЕНІ АНАТОЛІЯ КОС-АНАТОЛЬСЬКОГО" ЄДРПОУ: 23924592ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь 5-20 та пісок з відсіву дроблення граніту Б 63- ID: UA-2026-09-02-013530-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272252
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування ПрАТ «ВФ Україна» скороченого номеру 1518 «Гаряча лінія Державног...×-
Послуги з обслуговування ПрАТ «ВФ Україна» скороченого номеру 1518 «Гаряча лінія Державного центру зайнятості»
- ID: UA-2026-09-02-013528-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272251
ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 03491079ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин, Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-02-013526-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272249
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні ліжка, ноші медичні: Код ДК 021:2015: 33190000-8: «Медичне обладнання та вироби ме...×-
Медичні ліжка, ноші медичні: Код ДК 021:2015: 33190000-8: «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 34870 – електричне лікарняне ліжко, 35843 – ноші на колесах для швидкої допомоги ручні)
- ID: UA-2026-09-02-013518-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272246
Комунальна установа "Бахмутський психоневрологічний інтернат" ЄДРПОУ: 03190277ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 18:15)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з друку повісток про виклик підозрюваних у виданні «газета «Урядовий кур'єр»- ID: UA-2026-09-02-013519-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272245
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 42335958ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин- ID: UA-2026-09-02-013523-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272244
Березівський заклад дошкільної освіти "Берізонька" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 42188409ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
антена- ID: UA-2026-09-02-013520-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272243
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексної оцінки корпоративного управління акціонерного товариства шляхом про...×-
Послуги з комплексної оцінки корпоративного управління акціонерного товариства шляхом проведення аналізу стану здійснення контролю діяльності виконавчого органу, дотримання антикорупційної програми, кодексу корпоративної етики (корпоративної доброчесності), порядку здійснення закупівель, фінансово-бюджетної дисципліни, порядку прийняття рішень про вчинення правочинів, а також функціонування системи внутрішнього контролю, управління ризиками та внутрішнього аудиту, зокрема, щодо ступеня їх відповідності застосовним міжнародним стандартам (OECD, ISO, COSO, IPPF тощо), з підготовкою та наданням Звіту за результатами проведеної оцінки, а також Послуги з перевірки виконання рекомендацій, викладених у Звіті з оцінки, з підготовкою та наданням Звіту про результати такої перевірки
- ID: UA-2026-09-02-013521-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272242
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 20.09.26 23:00)
-