-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Генератори- ID: UA-2026-08-31-007903-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241196
Військова частина А4718 ЄДРПОУ: 26637232ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
30230000-0 "Комп’ютерне обладнання" (комп’ютерне обладнання для господарської ді...×-
30230000-0 "Комп’ютерне обладнання" (комп’ютерне обладнання для господарської діяльності, а саме багатофункціональний пристрій EPSON L6490 (C11CJ88405) для забезпечення роботи бухгалтерської служби ОНЕУ)
- ID: UA-2026-08-31-007913-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241189
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02071079ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка та відновлення картриджа- ID: UA-2026-08-31-007909-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241187
Комунальне некомерційне підприємство "Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги" Маньківської селищної ради Черкаської області ЄДРПОУ: 41777601ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування електронного лічильника електроенергії- ID: UA-2026-08-31-007905-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241182
Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради ЄДРПОУ: 40516392ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя(пістолет для герметика)- ID: UA-2026-08-31-007901-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241178
Комунальне некомерційне підприємство "Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 38500540ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними м...×-
Код ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
- ID: UA-2026-08-31-007900-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241177
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба морожена- ID: UA-2026-08-31-007899-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241175
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44920000-5 (Вапно негашене)- ID: UA-2026-08-31-007898-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241164
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КОРОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43937145ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Л. Гузара (окремими ділянками) в м. Яремче...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Л. Гузара (окремими ділянками) в м. Яремче Надвірнянського району Івано-Франківської області (Коригування)
- ID: UA-2026-08-31-007881-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241163
Міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 09210000-4 Мастильні засоби (Олива моторна та олива трансмісійна)- ID: UA-2026-08-31-007895-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241162
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Товар - код CPV 03220000-9 по ДК 021:2015 - Овочі, фрукти та горіхи (Зелень свіжа). РПЗ –...×-
Товар - код CPV 03220000-9 по ДК 021:2015 - Овочі, фрукти та горіхи (Зелень свіжа). РПЗ – 10.40. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати на електронну адресу замовника vv_budnyk@sunpp.atom.gov.ua та n_kashuba@sunpp.atom.gov.ua із зазначенням предмета закупівлі та ідентифікатора закупівлі (у форматі UA-2026-ХХ-ХХ-ХХХХХХ-Y): заповнений проєкт договору, заповнену специфікацію відповідно до додатку до договору. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: фахівець тел. (05136) 4-42-04, e-mail: vv_budnyk@sunpp.atom.gov.ua
- ID: UA-2026-08-31-007871-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241158
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціалізована хімічна продукція- ID: UA-2026-08-31-007874-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241157
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІДРОДЖЕННЯ" СТАРОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42134547ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою, а саме: поточний ремонт майданчика з установкою огорожі для конте...×-
Послуги з благоустрою, а саме: поточний ремонт майданчика з установкою огорожі для контейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпро, пров. Альпійський, буд. 18-А
- ID: UA-2026-08-31-007884-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241156
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аптечка медична автомобільна (код за ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироб...×-
Аптечка медична автомобільна (код за ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні )
- ID: UA-2026-08-31-007877-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241155
Комунальне підприємство "АТП-2528" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03358216ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші послуги у сфері інформатизації - програмування магнітних карток (безконтактної багато...×-
Інші послуги у сфері інформатизації - програмування магнітних карток (безконтактної багатофункціональної електронної «Картки криворіжця») з вбудованою мікросхемою програмними додатками («Службова картка»)
- ID: UA-2026-08-31-007879-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241153
Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 02142299ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -