• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з благоустрою, а саме: поточний ремонт майданчика з установкою огорожі для контейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпро, пров. Альпійський, буд. 18-А

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)

325 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
06
год
37
хв
32
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: afebb7013c024314a4c316ace27c819f
Внутрішній номер закупівлі: 30241156
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007884-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Святослав Ткаченко +380633409477 amysekretik@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 325 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:07 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:07 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:07 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴325 000.00 Послуги з благоустрою, а саме: поточний ремонт майданчика з установкою огорожі для контейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпро, пров. Альпійський, буд. 18-А