-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ритуальні послуги- ID: UA-2026-09-04-003677-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292440
Відділ надання соціальних послуг Віньковецької селищної ради, Хмельницька область, смт. Віньківці ЄДРПОУ: 43917349ДК 021:2015: 98000000-3 Інші громадські, соціальні та особисті послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування, а саме: послуги з організації гарячого харчування у наст...×-
Послуги з організації харчування, а саме: послуги з організації гарячого харчування у наступних навчальних закладах: Долішньошепітський ліцей Берегометської селищної ради Вижницького району Чернівецької області та Долішньшепітський заклад дошкільної освіти Берегометської селищної ради Вижницького району Чернівецької області
- ID: UA-2026-09-04-003689-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292439
Берегометська селищна рада ЄДРПОУ: 04416996ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бутель для води та інше- ID: UA-2026-09-04-003686-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292438
Івано-Франківський обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 03491062ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Абразивні вироби» (Круг відрізний, круг відрізний, круг зачисний)- ID: UA-2026-09-04-003690-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292436
Державний навчальний заклад «Новояворівське вище професійне училище» ЄДРПОУ: 05536969ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонер-картридж, картридж (30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетн...×-
Тонер-картридж, картридж (30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
- ID: UA-2026-09-04-003673-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292433
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга у навчанні за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Доступ до п...×-
Послуга у навчанні за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Доступ до публічної інформації"
- ID: UA-2026-09-04-003668-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292428
Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04407342ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця К...×-
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця Космонавта Поповича, 24, ремонт внутрішньобудинкових систем (теплопостачання) ,за кодом ДК 021:2015 (СPV) 45330000-9 (Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
- ID: UA-2026-09-04-003671-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292426
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичної консультації та правового інформування. ДК 021-2015 (CPV) 79110000-8 -...×-
Послуги з юридичної консультації та правового інформування. ДК 021-2015 (CPV) 79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
- ID: UA-2026-09-04-003676-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292425
Чечеліївський заклад дошкільної освіти "Сонечко" Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 26504732ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квасоля консервована (ДК 021:2015 -15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі)- ID: UA-2026-09-04-003672-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292424
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправи (Оцет та замінники оцту)- ID: UA-2026-09-04-003636-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292423
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМІЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01982442ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа сочевиця, горох половинчастий.- ID: UA-2026-09-04-003664-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292422
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЄДРПОУ: 26244113ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту по об'єкту: "Організація дорожнього руху в с. Руська...×-
Послуги з поточного ремонту по об'єкту: "Організація дорожнього руху в с. Руська Поляна по вул. Героїв Прикордонників (нанесення та відновлення дорожньої розмітки)"
- ID: UA-2026-09-04-003659-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292420
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РУСЬКОПОЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04410918ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги- ID: UA-2026-09-04-003663-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292419
ДП "ЕКОСЕРВІС" КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ТРОСТЯНЕЦЬКОМУНСЕРВІС" ЄДРПОУ: 34113653ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Послу...×-
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Послуга з проведення комплексної оцінки корпоративного управління Публічного акціонерного товариства «ЦЕНТРЕНЕРГО»)
- ID: UA-2026-09-04-003666-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292418
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго" ЄДРПОУ: 22927045ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 21:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління побутовими відходами (Школа мистецтв)- ID: UA-2026-09-04-003667-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292417
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40452816ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -