-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування, а саме: послуги з організації гарячого харчування у наступних навчальних закладах: Долішньошепітський ліцей Берегометської селищної ради Вижницького району Чернівецької області та Долішньшепітський заклад дошкільної освіти Берегометської селищної ради Вижницького району Чернівецької області
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-003689-a
Завершена
1 315 268.00
UAH без ПДВ
Номер:
d37f203fb24b4106bd0f4c4f01cb9a45
Внутрішній номер закупівлі:
30292439
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-003689-a
Замовник:
Берегометська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04416996
-
Адреса:
59233, Україна, Чернівецька область, Берегомет, Центральна, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Паучек Адріана Анатоліївна 380975742331 adrianadumenko2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-08-19-006104-a
Очікувана вартість:
1 315 268.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Діти дошкільного віку
×
-
ДК 003:2010:
1120.2 Вищі посадові особи місцевих органів державної влади
Кількість
2480 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Діти шкільного віку
×
-
ДК 003:2010:
1120.2 Вищі посадові особи місцевих органів державної влади
Кількість
3472 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Діти дошкільного віку
×
-
ДК 003:2010:
1120.2 Вищі посадові особи місцевих органів державної влади
Кількість
9238 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ТОКАР ОЛЕНА ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2410003421
-
Адреса:
59240, Україна, Чернівецька область, Долішній Шепіт, вулиця Головна,48
Ціна пропозиції
1 315 268.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 11:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9b1c3ab7b19646db8a061a42afd1959e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-003689-a-a1
Постачальник:
ФОП ТОКАР ОЛЕНА ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2410003421
-
Адреса:
59240, Україна, Чернівецька область, Долішній Шепіт, вулиця Головна,48
Номер договору:
666
Сума договору:
1 315 268.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Діти дошкільного віку 3-6(7) років: 105.00000 UAH без ПДВ
Діти шкільного віку 6-11 років: 75.00000 UAH без ПДВ
Діти шкільного віку 11-18 років: 86.00000 UAH без ПДВ
Діти шкільного віку 6-11 років: 75.00000 UAH без ПДВ
Діти шкільного віку 11-18 років: 86.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний