-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне.- ID: UA-2026-09-03-011285-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284662
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із землеустрою , а саме виготовлення обмінного файлу формату *XML для реєстрації...×-
Послуги із землеустрою , а саме виготовлення обмінного файлу формату *XML для реєстрації в державному кадастрі земель загального користування загальною площею 0.5000 га (код КВЦПЗ 11.08) відведена для цілей поводження з відходами (стіттєзвалище твердих побутових відходів № 278) , що розташована за адресою: Чернігіська обл, Ніжинський район, на території Бобровицької міської ради, с. Козацьке.
- ID: UA-2026-09-03-011278-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284658
БОБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04061990ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з розробки нормативних енергетичних характеристик обладнання ГПУ; графіку вихідно-...×-
послуги з розробки нормативних енергетичних характеристик обладнання ГПУ; графіку вихідно-нормативної питомої витрати палива та макету розрахунку нормативних питомих витрат палива при роботі когенераційної установки на базі ГПУ з котлом-утилізатором та його інтеграція до існуючого макету ТЕЦ
- ID: UA-2026-09-03-011261-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284657
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 30083966ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротехнічні послуги- ID: UA-2026-09-03-011255-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284656
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 –39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для...×-
ДК 021:2015 –39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (віник звичайний)
- ID: UA-2026-09-03-011277-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284655
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива 1 л- ID: UA-2026-09-03-011273-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284654
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Створення кошторисної документації на : «Поточний ремонт приміщення освітнього простору К...×-
Створення кошторисної документації на : «Поточний ремонт приміщення освітнього простору Київського освітнього центру № 2"
- ID: UA-2026-09-03-011275-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284651
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя,товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харч...×-
Кухонне приладдя,товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-09-03-011248-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284650
КП Ямпільське ЄДРПОУ: 44476338ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЛЕД панелі (ДК 021:2015:31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура)- ID: UA-2026-09-03-011276-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284648
ВІДДІЛ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ФЕОДОСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43968587ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та ле...×-
ДК 021: 2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Перемикач 2-0-1 без фіксації; блок контакт NO)
- ID: UA-2026-09-03-011257-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284647
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вулиці Захисників України в м. Берестин Харківської області- ID: UA-2026-09-03-011265-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284645
Берестинський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 03358630ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумулятори (ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)- ID: UA-2026-09-03-011245-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284644
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38328929ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання посуду- ID: UA-2026-09-03-011282-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284643
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги медичних лабораторій- ID: UA-2026-09-03-011247-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284642
БІГУНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЛОВЕЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37555583ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторійЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Причіп типу Лафет- ID: UA-2026-09-03-011120-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284638
Військова частина А0853 ЄДРПОУ: 07794629ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-