-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95-Євро 5-Е10 (талони)- ID: UA-2026-09-02-011932-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270698
Тиврівська селищна рада ЄДРПОУ: 04326201ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект прокладок двигуна- ID: UA-2026-09-02-011922-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270697
ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-02-011933-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270694
Смідинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Малятко" ЄДРПОУ: 23018066ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мегаомметр- ID: UA-2026-09-02-011924-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270693
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комутатор мережевий TP-Link- ID: UA-2026-09-02-011939-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270692
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ІМЕНІ АНДРЕЯ КРУПИНСЬКОГО" ЄДРПОУ: 01989036ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утеплювач для труб- ID: UA-2026-09-02-011928-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270691
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор, цукор ванільний- ID: UA-2026-09-02-011926-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270690
Відділ освіти Кагарлицької міської ради ЄДРПОУ: 44098705ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарчі товари - лопати совкові та штикові з держаком- ID: UA-2026-09-02-011931-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270689
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №11 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33158505ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК021:2015-34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та лег...×-
ДК021:2015-34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-09-02-011921-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270688
КНП "РМЦПМСД" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 38407455ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво (буріння) свердловини за адресою: вул.Центральна, буд. 238, с. Злинка, Н...×-
«Нове будівництво (буріння) свердловини за адресою: вул.Центральна, буд. 238, с. Злинка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 26232» код згідно ДК 021:2015: 45262220-9 Буріння водних свердловин.
- ID: UA-2026-09-02-011916-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270687
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Злинської сільської ради ЄДРПОУ: 44153624ДК 021:2015: 45262220-9 Буріння водних свердловинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічне обслуговування вогнегасників, заміна запірно-пускового пристрою- ID: UA-2026-09-02-011914-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270686
ЗНАМ'ЯНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ II-III-IV ПРОФІЛЮ ЄДРПОУ: 03190343ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до легкового автомобіля- ID: UA-2026-09-02-011915-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270685
Комунальне некомерційне підприємство "Радехівська центральна районна лікарня" Радехівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 01998101ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-02-011911-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270683
Миргородський ліцей імені Т.Г. Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 22548394ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція призначена для нагородження- ID: UA-2026-09-02-011923-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270682
ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015: 31440000-2 - Акумуляторні батареї (акумулятори)- ID: UA-2026-09-02-011919-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270681
ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -