-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утеплювач для труб
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-011928-a
Завершена
10 483.16
UAH без ПДВ
Номер:
43583fc5809140468cb22830238dfb96
Внутрішній номер закупівлі:
30270691
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-011928-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321512
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Рудик Інна Василівна 380472333347 IRudyk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-08-11-008601-a
Очікувана вартість:
10 483.16 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ізоляція на трубу 35*9
Кількість
150 метр
Період постачання
до 15.10.2026
Утеплювач для труб 42 синій
Кількість
24 метр
Період постачання
до 15.10.2026
Утеплювач для труб 42 червоний
Кількість
24 метр
Період постачання
до 15.10.2026
Утеплювач для труб 35 синій
Кількість
20 метр
Період постачання
до 15.10.2026
Утеплювач для труб 35 червоний
Кількість
20 метр
Період постачання
до 15.10.2026
Утеплювач для труб 28 синій
Кількість
30 метр
Період постачання
до 15.10.2026
Утеплювач для труб 28 червоний
Кількість
30 метр
Період постачання
до 15.10.2026
Утеплювач для труб 22 синій
Кількість
20 метр
Період постачання
до 15.10.2026
Утеплювач для труб 22 червоний
Кількість
20 метр
Період постачання
до 15.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Вузленко В.П."
×
-
Код ЄДРПОУ:
3110419216
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси
Ціна пропозиції
10 483.16 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 16:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e123e03041184f43b6c794c646643cbf
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-011928-a-a1
Постачальник:
ФОП "Вузленко В.П."
×
-
Код ЄДРПОУ:
3110419216
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси
Номер договору:
723-26
Сума договору:
10 483.16 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Ізоляція на трубу 35*9: 19.00000 UAH без ПДВ
Утеплювач для труб 42 синій: 65.32000 UAH без ПДВ
Утеплювач для труб 42 червоний: 65.32000 UAH без ПДВ
Утеплювач для труб 35 синій: 40.75000 UAH без ПДВ
Утеплювач для труб 35 червоний: 40.75000 UAH без ПДВ
Утеплювач для труб 28 синій: 30.65000 UAH без ПДВ
Утеплювач для труб 28 червоний: 30.65000 UAH без ПДВ
Утеплювач для труб 22 синій: 25.72000 UAH без ПДВ
Утеплювач для труб 22 червоний: 25.72000 UAH без ПДВ
Утеплювач для труб 42 синій: 65.32000 UAH без ПДВ
Утеплювач для труб 42 червоний: 65.32000 UAH без ПДВ
Утеплювач для труб 35 синій: 40.75000 UAH без ПДВ
Утеплювач для труб 35 червоний: 40.75000 UAH без ПДВ
Утеплювач для труб 28 синій: 30.65000 UAH без ПДВ
Утеплювач для труб 28 червоний: 30.65000 UAH без ПДВ
Утеплювач для труб 22 синій: 25.72000 UAH без ПДВ
Утеплювач для труб 22 червоний: 25.72000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний