-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мегаомметр
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-011924-a
501_38340000-0
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
13 475.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
32
хв
10
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e6e087f0128b443596337d536aef343f
Внутрішній номер закупівлі:
30270693
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-011924-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Доманська Ганна Іванівна 380442048383 h.domanska@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 475.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 16:22 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 16:22 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 16:22 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 13:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 475.00 Мегаомметр