-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обстеження комп'ютерного, офісного та побутового обладнання- ID: UA-2026-08-31-009544-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242807
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві ЄДРПОУ: 42098368ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ШПРИЦИ ТА СИСТЕМИ ДЛЯ ІНФУЗІЙ, 9 (дев'ять) найменувань- ID: UA-2026-08-31-009471-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242805
ДК 021:2015: 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору кровіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015:34330000-9 – Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургоні...×-
Код за ДК 021:2015:34330000-9 – Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Запасні частини до автомобілів)
- ID: UA-2026-08-31-009525-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242804
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління з побутовими відходами (м.Кам'янське)- ID: UA-2026-08-31-009521-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242799
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні матеріали для установки з очищення питної води для потреб цивільного населення в...×-
Витратні матеріали для установки з очищення питної води для потреб цивільного населення в умовах воєнного стану
- ID: UA-2026-08-31-009531-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242798
Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради ЄДРПОУ: 05410576ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду по капітальному ремонту об"єкта: "Капітальний ремо...×-
Здійснення технічного нагляду по капітальному ремонту об"єкта: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття вул.Малинівська в с.Обарів Рівненського району"
- ID: UA-2026-08-31-009537-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242797
Городоцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387183ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тумба, стіл, шафа- ID: UA-2026-08-31-009529-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242796
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 д...×-
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
- ID: UA-2026-08-31-009524-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242794
Заклад загальної середньої освіти "Бірківський ліцей" Любешівської селищної ради Волинської області ЄДРПОУ: 23017084ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло- ID: UA-2026-08-31-009516-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242793
СЛОВЕЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343398ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03210000-6 - Зернові культури та картопля (Зерно пшениці, зерно ячменю)- ID: UA-2026-08-31-009517-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242792
Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) Коропської селищної ради ЄДРПОУ: 41414420ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утилізація сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2026-08-31-009512-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242785
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запчастини для сільськогосподарської техніки згідно технічного завдання- ID: UA-2026-08-31-009502-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242783
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 01598301ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар для полів і кортів- ID: UA-2026-08-31-009503-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242782
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 65110000-7 – Розподіл води (Послуги з централізованого водопостачання) (...×-
код ДК 021:2015 – 65110000-7 – Розподіл води (Послуги з централізованого водопостачання) (м. Зборів)
- ID: UA-2026-08-31-009509-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242779
ГУНП в Тернопільській області ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільн...×-
Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва, з урахуванням ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (Роботи, пов’язані з реалізацією договорів про стандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу (зовнішнього електрозабезпечення об’єкта Замовника від місця забезпечення потужності до точки приєднання) на території діяльності СО «Гайсинських ЕМ» АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» Гайсинської дільниці III етап.
- ID: UA-2026-08-31-009507-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242777
АТ Вінницяобленерго ЄДРПОУ: 00130694ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -