-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування зовнішніх мереж електроосвітлення і електрозабезпечення Благодійно...×-
Технічне обслуговування зовнішніх мереж електроосвітлення і електрозабезпечення Благодійного молодіжного фестивалю "День без війни" в с.Водники
- ID: UA-2026-09-01-006825-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253648
Відділ культури,молоді,спорту та туризму Дубовецької сільської ради ЄДРПОУ: 44073116ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заготовки обичайки- ID: UA-2026-09-01-006830-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253647
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 26444970ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні матеріали ( Стоматологічні матеріали та стоматологічні інструменти)- ID: UA-2026-09-01-006817-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253645
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради" ЄДРПОУ: 05408332ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні (желатин швидкорозчинний, дріжджі...×-
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні (желатин швидкорозчинний, дріжджі )
- ID: UA-2026-09-01-006812-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253644
ПЕЧЕНІЖИНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20563403ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги поштового зв’язку спеціального призначення – пересилання спеціальних відправлень- ID: UA-2026-09-01-006811-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253643
ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт конструктивних елементів житлового будинку,...×-
«Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт конструктивних елементів житлового будинку, а саме: заміна вікон на енергозберігаючі в місцях загального користування будинку за адресою: вул. Володимира Терещенка, буд.23, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.»
- ID: UA-2026-09-01-006815-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253642
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Тренажерний комплекс протидії БпЛА- ID: UA-2026-09-01-006680-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253641
Військова частина А0704 ЄДРПОУ: 24978957ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби гігієни ,мило господарське- ID: UA-2026-09-01-006807-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253638
СТАВІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ КОМПЛЕКСНИХ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЄДРПОУ: 03188850ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015- 15330000-0 Оброблені фрукти та вочі- ID: UA-2026-09-01-006796-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253637
МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228700ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги, пов’язані з організацією та проведенням прес-конференцій та брифінгів для журналі...×-
послуги, пов’язані з організацією та проведенням прес-конференцій та брифінгів для журналістів в рамках програми Interreg (Interreg VI-B) «Басейн Чорного моря» BSB 00108 - CAGOS «Чисті території, зелені та відкриті вулиці»
- ID: UA-2026-09-01-006808-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253635
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка технічного стану транспортного засобу - шкільного автобуса- ID: UA-2026-09-01-006802-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253633
Берестечківська міська рада ЄДРПОУ: 04051262ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 код 39520000-3 Готові текстильні вироби (Рятувальні пояси)- ID: UA-2026-09-01-006791-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253632
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фото-стенд зі зображенням загиблих (померлих) військовослужбовців (Захисників України)- ID: UA-2026-09-01-006800-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253628
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03363789ДК 021:2015: 22310000-6 Поштові листівкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафа-пенал 2 сонома- ID: UA-2026-09-01-006771-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253627
Лип'янська сільська рада ЄДРПОУ: 26323522ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дистилятор згідно ДК 021:2015 код 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи рек...×-
Дистилятор згідно ДК 021:2015 код 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
- ID: UA-2026-09-01-006794-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253625
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-