-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заготовки обичайки
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-006830-a
Завершена
395 856.00
UAH з ПДВ
Номер:
0a43a6c7a91148b49e900da380c25e72
Внутрішній номер закупівлі:
30253647
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-006830-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лавор Олександр Олексійович 380502408071 lavor.oo@aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
395 856.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Заготовка обичайки зовнішньої НО-178.80.001-3Г
Кількість
12 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заготовка обичайки внутрішньої НО-178.80.002-3Г
Кількість
12 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЮТЕМ-Технологічні Трубопроводи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43654940
-
Контактна особа:
Стальний Кирило Андрійович 380444996536 sales@utem-teh.com
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, Леха Качинського, 3
Ціна пропозиції
395 856.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 14:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7d2fc64781f144a5a14d220a57092742
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-006830-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЮТЕМ-Технологічні Трубопроводи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43654940
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, Леха Качинського, 3
Номер договору:
53-143-08-26-02998
Сума договору:
395 856.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
329 880.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Заготовка обичайки зовнішньої НО-178.80.001-3Г: 19 860.00000 UAH без ПДВ
Заготовка обичайки внутрішньої НО-178.80.002-3Г: 13 128.00000 UAH без ПДВ
Заготовка обичайки внутрішньої НО-178.80.002-3Г: 13 128.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.08.2028 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний