-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні матеріали ( Стоматологічні матеріали та стоматологічні інструменти)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-006817-a
Завершена
6 162.00
UAH без ПДВ
Номер:
1bc95da0e4f14812b69a97ff9cd2aaaa
Внутрішній номер закупівлі:
30253645
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-006817-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408332
-
Адреса:
07601, Україна, Київська область, смт Згурівка, вул.Залізнична буд.7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бенюх Наталія Григорівна +380457051476 benuhnata2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
6 162.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за товар протягом 30 календарних днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях3 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Композитний стоматологічний матеріал
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Диск алмазний для сепарації зубів, односторонній, Ø 19 мм
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Диск алмазний для сепарації зубів, односторонній, Ø 22 мм
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Спрей для стоматологічних наконечників
Кількість
1 флакон
Період постачання
до 31.12.2026
Дзеркало стоматологічне на ручці
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Зонд стоматологічний кутовий
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Гель травильний для стоматологічного застосування
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Жайворонок М.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2094804173
-
Контактна особа:
Жайворонок Микола Миколайович +380504699161 zhaivoronok57@ukr.net
-
Адреса:
03187, Україна, м. Київ, м.Київ, вул. Заболотного, 98 кв.53
Ціна пропозиції
6 162.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 14:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cf17ab4dabea4254906f4066431680d4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-006817-a-a1
Постачальник:
ФОП Жайворонок М.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2094804173
-
Адреса:
03187, Україна, м. Київ, м.Київ, вул. Заболотного, 98 кв.53
Номер договору:
43
Сума договору:
6 162.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Композитний стоматологічний матеріал: 5 110.00000 UAH без ПДВ
Диск алмазний для сепарації зубів, односторонній, Ø 19 мм: 88.00000 UAH без ПДВ
Диск алмазний для сепарації зубів, односторонній, Ø 22 мм: 88.00000 UAH без ПДВ
Спрей для стоматологічних наконечників: 284.00000 UAH без ПДВ
Дзеркало стоматологічне на ручці: 96.00000 UAH без ПДВ
Зонд стоматологічний кутовий: 48.00000 UAH без ПДВ
Гель травильний для стоматологічного застосування: 32.00000 UAH без ПДВ
Диск алмазний для сепарації зубів, односторонній, Ø 19 мм: 88.00000 UAH без ПДВ
Диск алмазний для сепарації зубів, односторонній, Ø 22 мм: 88.00000 UAH без ПДВ
Спрей для стоматологічних наконечників: 284.00000 UAH без ПДВ
Дзеркало стоматологічне на ручці: 96.00000 UAH без ПДВ
Зонд стоматологічний кутовий: 48.00000 UAH без ПДВ
Гель травильний для стоматологічного застосування: 32.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний