-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
79990000-0 - Різні послуги, пов’язані з діловою сферою- ID: UA-2026-08-31-002991-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236286
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс" ЄДРПОУ: 03328379ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бетон М-300 Р3- ID: UA-2026-08-31-002980-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236283
КП "М ВУЖКГ" ЄДРПОУ: 03357091ДК 021:2015: 44114000-2 БетонАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Валік, щітка малярна, пістолет-заклепка, бур, коронка по бетону, сокира.- ID: UA-2026-08-31-002981-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236281
Відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 40215304ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-08-31-002984-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236280
КРЕМЕНЧУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №3 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22548922ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка противомоскітна 190х100 на магнітах- ID: UA-2026-08-31-002987-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236278
Красносільський дитячий будинок -інтернат ЄДРПОУ: 03190627ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45440000-3-Фарбування та скління (Послуги з поточного ремонту з фарбування стін, стеліі в...×-
45440000-3-Фарбування та скління (Послуги з поточного ремонту з фарбування стін, стеліі в приміщеннях адміністративної будівлі ГУНП в Київській області за адресою: вул. Хрещатик, 88, м. Боярка)
- ID: UA-2026-08-31-002976-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236276
ГУНП в Київській області ЄДРПОУ: 40108616ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнал обліку повідомлень- ID: UA-2026-08-31-002978-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236275
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36263776ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
“Олива для автотранспортних засобів” Код ДК 021:2015 09210000-4 “Мастильні засоби”- ID: UA-2026-08-31-002985-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236274
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пасажирський автобус- ID: UA-2026-08-31-002986-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236273
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 20055078ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сигнальна арматура AD 22 DS 220B AC жовта TNSy (5500233), Сигнальна арматура AD 22 DS 220B...×-
Сигнальна арматура AD 22 DS 220B AC жовта TNSy (5500233), Сигнальна арматура AD 22 DS 220B AC червона TNSy (5500237), Світлосигнальна арматура e.ad 22 230 220 зелена (s009022), Сигнальна арматура AD 22 DS 220B AC синя TNSy (5500239), Пост 3 місця старт-стоп-сигн. XAL B373, Сигнальна арматура AD 22 DS 220B AC біла TNSy (5500231)
- ID: UA-2026-08-31-002975-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236272
ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02225743ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання кисню- ID: UA-2026-08-31-002971-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236269
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31948866ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі даху у школі мистецтв с.Германівка Обухівської міської ради Київ...×-
Поточний ремонт покрівлі даху у школі мистецтв с.Германівка Обухівської міської ради Київської області за адресою Київська обл.. Обухівський р-н. с. Германівка вул.. Андрія Михайлюка 2
- ID: UA-2026-08-31-002973-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236268
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт санвузлів приміщення Хмельницького закладу дошкільної освіти №6 "Коло...×-
Поточний ремонт санвузлів приміщення Хмельницького закладу дошкільної освіти №6 "Колобок" Хмельницької міської ради по вул. Львівське шосе, 43/2 в м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-31-002972-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236267
КП Хмельницький заклад дошкільної освіти № 6 "Колобок" Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 26216000ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт дренажної системи- ID: UA-2026-08-31-002970-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236266
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЗЕЛЕНТРЕСТ" ЄДРПОУ: 31185820ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція призначена для відзначення та нагородження- ID: UA-2026-08-31-002961-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236264
ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -