-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт санвузлів приміщення Хмельницького закладу дошкільної освіти №6 "Колобок" Хмельницької міської ради по вул. Львівське шосе, 43/2 в м. Хмельницькому
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002972-a
Завершена
193 685.24
UAH без ПДВ
Номер:
2623203bc7c54ff29e8decc4963ed4b5
Внутрішній номер закупівлі:
30236267
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002972-a
Замовник:
КП Хмельницький заклад дошкільної освіти № 6 "Колобок" Хмельницької міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26216000
-
Адреса:
29016, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул Львівське шосе 43/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Квасюк Надія Вікторівна +380382664580 dnzkhm6@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
193 685.24 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт санвузлів приміщення Хмельницького закладу дошкільної освіти №6 "Колобок" Хмельницької міської ради по вул. Львівське шосе, 43/2 в м. Хмельницькому
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2026
Місце постачання
29016, Україна, Хмельницька область, м.Хмельнмицький, вул Львівське шосе 43/2
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Олексів Мар'ян Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2233404335
-
Контактна особа:
Олексів Мар'ян Іванович 0974707229
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, м.Хмельницький, вул. Шевченка 49 кв. 1
Ціна пропозиції
193 685.24 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
126469c0a6744161bdc3ddf118068b93
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-002972-a-a1
Постачальник:
ФОП Олексів Мар'ян Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2233404335
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, м.Хмельницький, вул. Шевченка 49 кв. 1
Номер договору:
28/08
Сума договору:
193 685.24 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний