-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-01-009204-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256019
КП БОБРИЦЯ ЄДРПОУ: 34564972ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
усний переклад- ID: UA-2026-09-01-009189-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256012
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 79540000-1 Послуги з усного перекладуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЕМАЛЬ-ПРОВІД ПЕТ-155- ID: UA-2026-09-01-009187-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256011
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 30083966ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-09-01-009199-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256009
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04383682ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні- ID: UA-2026-09-01-009193-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256007
Комунальне некомерційне підприємство "Здолбунівський центр первинної медичної допомоги" Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 38230873ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-01-009191-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256006
КП "Харківські теплові мережі" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт( авторський наг...×-
ДК 021:2015 : 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт( авторський нагляд по об'єкту капітальний ремонт покрівлі клубу літера " В" )
- ID: UA-2026-09-01-009181-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256005
Медичний реабілітаційний центр "Пуща-Водиця" МВС України ЄДРПОУ: 08806754ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з підтримки та обслуговування сайту- ID: UA-2026-09-01-009183-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256004
КНП "Липовецька обласна лікарня ВЛД ВОР" ЄДРПОУ: 05484505ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіол...×-
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементний з парою тертя метал-поліетилен, тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементний з парою тертя кераміка-поліетилен, тотальний ендопротез колінного суглоба цементної фіксації)
- ID: UA-2026-09-01-009182-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256003
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 02003563ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена марки «П- ID: UA-2026-09-01-009184-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256002
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-01-009180-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256000
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Праймер для скла - код ДК 021:2015 24910000-6 - Клеї- ID: UA-2026-09-01-009179-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255999
КП ПОЛТАВАЕЛЕКТРОАВТОТРАНС ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03328511ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Веб-камера- ID: UA-2026-09-01-009176-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255995
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор Samsung LS24F320GAIXUA- ID: UA-2026-09-01-009172-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255994
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-09-01-009174-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255992
Ванчиковецька сільська рада ЄДРПОУ: 04417582ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -