-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЕМАЛЬ-ПРОВІД ПЕТ-155
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009187-a
Завершена
21 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
d68d386ad32f485aa1441982914654be
Внутрішній номер закупівлі:
30256011
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009187-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гольтер А. В. 380670000000 mtsntec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-08-04-011509-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
21 600.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 50%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір50%
- ТипАванс
- Період у днях10 робочі дні
поставка товару - 50%
- Подіяпоставка товару
- Розмір50%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
здійснення оплати - 100%
- Подіяздійснення оплати
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях14 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЕМАЛЬ-ПРОВІД ПЕТ-155 дм. 1,6
Кількість
20 кілограм
Період постачання
01.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32242883
-
Контактна особа:
Ірина ТУПЧІЙ 380679378294
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 69035
Ціна пропозиції
21 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a2f2dfdc42df421a8abbd5ac3cfd4276
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-009187-a-a1
Постачальник:
ТОВ "РІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32242883
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 69035
Номер договору:
380
Сума договору:
21 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
18 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
ЕМАЛЬ-ПРОВІД ПЕТ-155 дм. 1,6: 900.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний