-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель ком...×-
Послуга з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності
- ID: UA-2026-08-31-006058-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239349
ДЕПАРТАМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕСУРСНИХ ПЛАТЕЖІВ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40456009ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 16.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Різак для кабінету технологій- ID: UA-2026-08-31-006066-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239348
БРОВАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 1 БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22208847ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трансмісійне мастило DYNATRANS MPV, 5 л, Трансмісійне мастило Stihl Superlub FS (80 г)- ID: UA-2026-08-31-006063-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239347
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Макаронні вироби фасовані; Макаронні вироби фасовані; Макаронні вироби фасовані; Макаронні...×-
Макаронні вироби фасовані; Макаронні вироби фасовані; Макаронні вироби фасовані; Макаронні вироби фасовані
- ID: UA-2026-08-31-006027-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239345
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 05484557ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки.- ID: UA-2026-08-31-006060-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239343
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Обласна стоматологічна поліклініка" ЄДРПОУ: 01994706ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39710000-2 Електричні побутові прилади. Провітрювач рекуператор Вентс Breezy 160-E з Wi-Fi- ID: UA-2026-08-31-006057-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239342
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
туалетний папір- ID: UA-2026-08-31-006053-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239340
Відділ культури і туризму Дубенської міської ради ЄДРПОУ: 23308953ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Футболки та сорочки- ID: UA-2026-08-31-006043-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239339
ПІВДЕННА ФІЛІЯ ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728549ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-006040-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239337
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто" ЄДРПОУ: 39292239ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа, ремонт картриджа, ремонт МФУ- ID: UA-2026-08-31-006049-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239336
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КОРОСТЕНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№71)" ЄДРПОУ: 08563346ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сапка з держаком, граблі садові металеві- ID: UA-2026-08-31-006039-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239335
Виконком Кочубеївської с/р ОТГ ЄДРПОУ: 40241800ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-006016-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239334
БЕРЕЗІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ГОРІНЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34901036ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
N-тестер (портативний вимірювач рівня хлорофілу) (код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та...×-
N-тестер (портативний вимірювач рівня хлорофілу) (код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори)
- ID: UA-2026-08-31-006034-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239333
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генератор інвекторний бензиновий EnerSol EPG-4000 ISE (номінальна потужність 3.5 кВт)- ID: UA-2026-08-31-006046-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239332
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО" ЄДРПОУ: 03348577ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання санітарно-гігієнічних товарів.- ID: UA-2026-08-31-006048-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239330
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -