-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Протипожежне, рятувальне та зaхисне обладнання- ID: UA-2026-09-02-013616-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272338
ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-463_80570000-0 - Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (Пос...×-
26П-463_80570000-0 - Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації за темою: «Основи контролю свердловин»)
- ID: UA-2026-09-02-013613-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272337
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44210000-5-Конструкції та їх частини (Металопластикова конструкція)- ID: UA-2026-09-02-013614-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272334
ГУНП в Київській області ЄДРПОУ: 40108616ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар, код за ДК 021-2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо та відео м...×-
Товар, код за ДК 021-2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо та відео матеріалу) IP-камера Xiaomi Smart Camera C701 White
- ID: UA-2026-09-02-013611-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272333
ЦЕНТР СІМ'Ї ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА ЄДРПОУ: 33054613ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова пізня, клас перший, ДСТУ 9221- ID: UA-2026-09-02-013609-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272332
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 4114 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323385ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-02-013612-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272331
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02146943ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-09-02-013610-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272330
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125289ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило рідке- ID: UA-2026-09-02-013608-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272329
Департамент фінансів Хмельницької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02311419ДК 021:2015: 33711900-6 МилоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освіжувачі- ID: UA-2026-09-02-013607-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272328
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВООДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" НОВООДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38412224ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб подільський пшеничний, хліб січовий подовий- ID: UA-2026-09-02-013606-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272327
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЛИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 34804384ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікрокомп’ютер- ID: UA-2026-09-02-013605-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272324
Київський національний університет технологій та дизайну ЄДРПОУ: 02070890ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненської гімназії №24 Рівненської місь...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненської гімназії №24 Рівненської міської ради
- ID: UA-2026-09-02-013603-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272323
РІВНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ №24 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21090711ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастило генераторне- ID: UA-2026-09-02-013601-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272321
Березівський заклад дошкільної освіти "Берізонька" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 42188409ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт із здійснення технічного нагляду під час будівництва об'єкта: «Нове б...×-
Виконання робіт із здійснення технічного нагляду під час будівництва об'єкта: «Нове будівництво *** м. Києва. Встановлення модульних котлів та когенераційних установок». Підготовчі роботи
- ID: UA-2026-09-02-013598-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272320
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло (масло вершкове)- ID: UA-2026-09-02-013600-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272319
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 М.ГАЙСИН ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21726853ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -