• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

26П-463_80570000-0 - Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації за темою: «Основи контролю свердловин»)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)

829 056.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
16
хв
31
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c1057548c64f489480e47b70a5bebb91
Внутрішній номер закупівлі: 30272337
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013613-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Ольга Оберемко +380663769249 olha.oberemko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 829 056.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 18:28 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 18:28 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 18:28 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 14:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴829 056.00 80570000-0 - Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації за темою: «Основи контролю свердловин»)