-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03120000-8 - Продукція рослинництва, у тому числі тепличного (квіткова продукція)- ID: UA-2026-08-31-008479-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241742
Управління поліції охорони в Чернігівській області ЄДРПОУ: 40109021ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-08-31-008468-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241738
ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ТА НАВЧАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БУЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42959110ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охорона майна замовника на об'єкті та обслуговування сигналізації на цьому об'єк...- ID: UA-2026-08-31-008466-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241735
Хмельницький обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21314240ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з улаштування структурованої кабельної системи на два робочих місця за адресою: м...×-
Послуги з улаштування структурованої кабельної системи на два робочих місця за адресою: м. Харків, вул. Власенка, 20
- ID: UA-2026-08-31-008473-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241733
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 31886847ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортн...×-
код ДК 021:2015 – 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» (послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування автобуса VOLVO BEULAS AURA, реєстраційний номер CA0101AF із заміною необхідних витратних матеріалів.)
- ID: UA-2026-08-31-008470-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241732
УМАНСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №1 ЄДРПОУ: 14192291ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тент на човен, тент на двигун- ID: UA-2026-08-31-008472-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241731
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДМІНІСТРАЦІЯ РІЧКОВИХ ПОРТІВ" ЄДРПОУ: 33404067ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
постачання комп'ютерної програми "М.Е.Doc" Модуль "ОБЛІК ПДВ" та...×-
постачання комп'ютерної програми "М.Е.Doc" Модуль "ОБЛІК ПДВ" та постачання пакетів оновлення з правом використання терміном на 12 місяців для користувачів будь-яких сертифікатів ЕЦП
- ID: UA-2026-08-31-008458-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241730
КНП "Залозецька районна лікарня" Залозецької селищної ради ЄДРПОУ: 02000754ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зошити- ID: UA-2026-08-31-008467-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241729
Військова частина А2372 ЄДРПОУ: 07850345ДК 021:2015: 22830000-7 ЗошитиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Aqua pro injectioni/Вода для ін'єкцій за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний слов...×-
Aqua pro injectioni/Вода для ін'єкцій за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33600000-6 – Фармацевтична продукція
- ID: UA-2026-08-31-008420-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241724
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо- ID: UA-2026-08-31-008438-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241723
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43029321ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Корпус замка під металеві двері, Серцевина Імперіал 700 мм.- ID: UA-2026-08-31-008442-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241722
Комунальне некомерційне підприємство "Демидівська центральна районна лікарня" Демидівської селищної ради ЄДРПОУ: 01999891ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для плитки (ДК021:2015:44110000-4 Конструкційні матеріали)- ID: UA-2026-08-31-008455-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241720
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-08-31-008449-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241719
КЗ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40391916ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Адаптер живлення DC 5V- ID: UA-2026-08-31-008432-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241717
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспорт...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-008440-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241713
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -