-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008449-a
Завершена
3 254.00
UAH без ПДВ
Номер:
4435412120b542f8966708bb5068686a
Внутрішній номер закупівлі:
30241719
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008449-a
Замовник:
КЗ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40391916
-
Адреса:
47801, Україна, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вул. Лисенка,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шкільняк Надія Миколаївна +380672889495 shkilnyaknadiya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Обґрунтування умови застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Очікувана вартість:
3 254.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
МОЛОКІЯ Сметана 20% 370г плівка
Кількість
25 штука
Період постачання
до 31.12.2026
МОЛОКІЯ Кефір 1,0% 870г густий пет
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2026
МОЛОКІЯ Йогурт 1,4% Абрикос 400г плівка
Кількість
31 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бульчак Віктор Євгенович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2887711933
-
Контактна особа:
Бульчак Віктор Євгенович 0988583792
-
Адреса:
47801, Україна, Тернопільська область, селище Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 31
Ціна пропозиції
3 254.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d25223e2a1b549fa815f9cdcd5746b64
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008449-a-a1
Постачальник:
ФОП Бульчак Віктор Євгенович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2887711933
-
Адреса:
47801, Україна, Тернопільська область, селище Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 31
Номер договору:
495
Сума договору:
3 254.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
25.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний