-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008438-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
115 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
09
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4278b1814f4d4e6597b21b36b5265a10
Внутрішній номер закупівлі:
30241723
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008438-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43029321
-
Адреса:
53132, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, Криворізький р-н село Девладове вул.Привокзальна будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Бершова +380968966866 kzcnsp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:25 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:25 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:25 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴115 000.00 Дизельне паливо