-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку №27 по вул. Козацької старшини у м. Запоріж...×-
«Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку №27 по вул. Козацької старшини у м. Запоріжжя». Коригування (додаткові роботи) (код ДК 021:2015 - 45453000-7 капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-31-001809-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235110
ДЕПАРТАМЕНТ З УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИМ ГОСПОДАРСТВОМ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38461952ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-08-31-001806-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235107
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Натрій гіпохлорит- ID: UA-2026-08-31-001799-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235105
КП Тлумачкомунсервіс ЄДРПОУ: 43290562ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-08-31-001797-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235104
КНП "Білозерський центр первинної медико-санітарної допомоги" Білозерської селищної ради Херсонського району Херсонської області ЄДРПОУ: 38637457ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шуруп- ID: UA-2026-08-31-001792-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235100
Дорошівська сільська рада ЄДРПОУ: 04376222ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники та освітлювальна арматура- ID: UA-2026-08-31-001793-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235096
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 02004841ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття після заміни (ремонту) теплової мережі в м...×-
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття після заміни (ремонту) теплової мережі в м. Луцьку, за адресою: вул. Богомольця, 2-А
- ID: UA-2026-08-31-001789-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235095
ДКП "Луцьктепло" ЄДРПОУ: 30391925ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штуцер МТЗ насоса-дозатора(Україна)- ID: UA-2026-08-31-001788-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235094
ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротехнічне обладнання- ID: UA-2026-08-31-001791-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235093
КП Комунальне підприємство "Ужгородліфт" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 32216036ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (Рулетка вимірювальна 10 м; Рулетка вим...×-
38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (Рулетка вимірювальна 10 м; Рулетка вимірювальна 30 м; Рулетка вимірювальна 100 м)
- ID: UA-2026-08-31-001787-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235092
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстанейЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапорець України- ID: UA-2026-08-31-001786-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235091
Відділ з питань культури Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 44080127ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремнту системи електропостачання КЗ "Будинок культури с.Соборне&q...×-
Послуги з поточного ремнту системи електропостачання КЗ "Будинок культури с.Соборне" за адресою: с.Соборне, вул. Л.Українки, 28, Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2026-08-31-001785-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235090
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги телефонного зв’язку та передачі данних.- ID: UA-2026-08-31-001778-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235089
Лосинівська селищна рада Ніжинського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412461ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-001762-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235088
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313902ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики – ДК 021:20...×-
Реагенти для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики – ДК 021:2015 – 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Фактор V дефіцитна плазма HemosIL – Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 – 56009 Чинник V зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020204 ФАКТОР ЗСІДАННЯ V); Фактор VII дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56014 Чинник VII зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020204 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VII); Фактор VIII дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56021 Чинник VIII зсідання крові IVD (діагностика чинник), набір, аналіз утворення згустку / W0103020207 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VIII); Фактор IX дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56031 Чинник IX зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020208 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ІХ); Фактор Х дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56034 Чинник X зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020209 ФАКТОР ЗСІДАННЯ Х); Фактор XI дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56038 Чинник XI зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020210 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ХІ); Фактор XII дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56043 Чинник XII зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020211 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ХІІ); Інгібітор плазміна HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56104 Альфа-2-антиплазмін IVD (діагностика in vitro), реагент / W0103020501 A2-АНТИПЛАЗМІН); Фактор Вілебранда антиген HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56030 Антиген чинника VIII зсідання крові (антиген чинника Віллебранда) IVD (діагностика in vitro), реагент / W0103020215 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ВІЛЛЕБРАНДА))
- ID: UA-2026-08-31-001776-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235087
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-