-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання...×-
код ДК 021:2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання дет.код ДК 021:2015 - 33124210-0 - Рентгенодіагностичне приладдя «Касета для традиційної рентгенографії AGFA CPB 400 30x40» (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 35437 — Касета з рентгенівською плівкою, з ручним завантаженням / код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z11079007 — Касети для рентгенівських плівок)
- ID: UA-2026-08-31-013749-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246921
КП Комунальне некомерційне підприємство Полонської міської ради «Полонська міська багатопрофільна лікарня ім. Наталії Савеліївни Говорун» ЄДРПОУ: 02004404ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)- ID: UA-2026-08-31-013748-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246920
Львівське комунальне підприємство "Зелений Львів" ЄДРПОУ: 05472519ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
72220000-3 – Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питань (Послуги зі ств...×-
72220000-3 – Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питань (Послуги зі створення авторизованої системи з безпеки в автоматизованих системах (АС) класу «1» на об’єкті електронно-обчислювальної техніки, призначеної для обробки службової інформації)
- ID: UA-2026-08-31-013747-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246919
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти твердого та кисломлочного сиру- ID: UA-2026-08-31-013746-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246918
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МОЇВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "МАЛЯТКО" БАБЧИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242864ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий- ID: UA-2026-08-31-013744-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246917
Серебринецький ліцей Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 26220393ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали та комп'ютерна техніка- ID: UA-2026-08-31-013745-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246916
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Дизельне паливо) (додаткова закупівля)- ID: UA-2026-08-31-013743-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246915
Львівське комунальне підприємство "Зелений Львів" ЄДРПОУ: 05472519ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миша А4Tech FB10C Ash Blue Wireless- ID: UA-2026-08-31-013742-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246914
Центр професійного розвитку педагогічних працівників м.Львова ЄДРПОУ: 20837504ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
19640000-4- Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-08-31-013740-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246912
Зорянська сільська рада ЄДРПОУ: 04387220ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
медичні огляди працівників- ID: UA-2026-08-31-013739-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246911
ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цвяхи будівельні, гладкий стрижень 2.5х60 мм, без покриття- ID: UA-2026-08-31-013736-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246910
Військова частина А4977 ЄДРПОУ: 26639679ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 72410000-7 Послуги провайдерів- ID: UA-2026-08-31-013737-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246909
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Футболки та сорочки- ID: UA-2026-08-31-013738-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246908
КЗ "Балтська спеціальна школа Одеської обласної ради" " ЄДРПОУ: 22495775ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вулиці Володимира Зарадюка в селі Кульчин Луцької міської територіальної г...×-
Поточний ремонт вулиці Володимира Зарадюка в селі Кульчин Луцької міської територіальної громади (коригування)
- ID: UA-2026-08-31-013735-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246907
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні із хлібних сухарів пшеничних, без спецій- ID: UA-2026-08-31-013734-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246906
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-