-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
хліб зерновий- ID: UA-2026-09-05-000498-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303409
ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Автосканер «Thinkcar Thinktool Expert 399»- ID: UA-2026-09-05-000495-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303408
Військова частина А3269 ЄДРПОУ: 26621254ДК 021:2015: 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апаратиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 11.09.26 16:18)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Будівництво спеціального приміщення на ВП...×-
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Будівництво спеціального приміщення на ВПС "Мамалига" Чернівецького прикордонного загону» за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, с. Кошуляни, вул. Корольова, 8. Коригування.
- ID: UA-2026-09-05-000496-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303407
ЗАХІДНЕ РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321647ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 24.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
заправки та приправки- ID: UA-2026-09-05-000494-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303406
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Димова граната П-18 “Актив”- ID: UA-2026-09-05-000493-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303405
Військова частина А3719 ЄДРПОУ: 24973434ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-09-05-000492-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303404
Військова частина А4124 ЄДРПОУ: 26631258ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-05-000491-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303403
Військова частина А4124 ЄДРПОУ: 26631258ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-05-000489-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303401
Військова частина А4124 ЄДРПОУ: 26631258ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
какао порошок- ID: UA-2026-09-05-000488-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303400
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Охолоджувальні рідини- ID: UA-2026-09-05-000487-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303399
Донецька залізниця ЄДРПОУ: 40150216ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інструменти та матеріали для паяння- ID: UA-2026-09-05-000328-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303398
Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сушильна шафа СП – 30С- ID: UA-2026-09-05-000484-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303397
Військова частина А3269 ЄДРПОУ: 26621254ДК 021:2015: 42940000-7 Машини для термічної обробки матеріалівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 11.09.26 16:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пластик для 3D принтера- ID: UA-2026-09-05-000440-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303396
Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5...×-
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту; Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см; Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, першого сорту; Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см; Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234; Яблука свіжі, середньостиглі та пізньостиглі, першого товарного сорту, ДСТУ 8133; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035)
- ID: UA-2026-09-05-000486-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303395
ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418423ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:10)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
медалі- ID: UA-2026-09-05-000485-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303394
ГМЦФЗН "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" ЄДРПОУ: 34891336ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -