-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Охолоджувальні рідини
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000487-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 12:00)
24 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
22
хв
06
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
092045df7be84d4095072baa36dd6e03
Внутрішній номер закупівлі:
30303399
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000487-a
Замовник:
Донецька залізниця
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150216
-
Адреса:
84400, Україна, Донецька область, Лиман (Красний Лиман), Лиман
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Рибалка Роман Юрійович 380626164080 r.rybalka@lotus.don.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
24 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 16:00 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 16:00 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження:
05.09.2026 16:00 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 12:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 500.00 Лот 1 - Охолоджувальні рідини