-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 3 клас (у 4 - х частинах) (Частина 4, авт. Савченко О. Я., Красуцька І. В.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-04-013629-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302296
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао.- ID: UA-2026-09-04-013630-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302295
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа №4 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 36326207ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2026-09-04-013627-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302294
ВІДДІЛ ОСВІТИ ОНУФРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44108409ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронхоскоп (НК 024:2023: 35461- Бронхоскоп оптоволоконний гнучкий, НК 031:2024: Z12020801...×-
Бронхоскоп (НК 024:2023: 35461- Бронхоскоп оптоволоконний гнучкий, НК 031:2024: Z12020801 – БРОНХОСКОПИ)
- ID: UA-2026-09-04-013631-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302293
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 01982749ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 08:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Риба заморожена обезголовлена «Хек» Київська обл- ID: UA-2026-09-04-013625-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302291
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги з перевезення продуктів харчування- ID: UA-2026-09-04-013624-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302289
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30948011ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафінована олія- ID: UA-2026-09-04-013623-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302288
ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Полірувальний диск К30; Полірувальний диск К100- ID: UA-2026-09-04-013620-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302287
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Риба заморожена обезголовлена «Хек» Львівська обл- ID: UA-2026-09-04-013618-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302286
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 3 клас (у 4 - х частинах) (Частина 3, Савченко О. Я., Красуцька І. В.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-04-013619-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302285
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-04-013617-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302284
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ОДЕСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23866601ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дизельний генератор 5,5-6,5 кВт- ID: UA-2026-09-04-013614-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302283
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0400 (В/Ч Т0400) ЄДРПОУ: 33179027ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Валик Сінтекс під ручку ф6мм, 6*30/150мм ворс 16мм. POLAX (16-004)- ID: UA-2026-09-04-013616-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302282
Комунальний заклад "Тростянецька дитяча музична школа" ЄДРПОУ: 05463006ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Відбір управителя складного активу
-
КЕП
Процедура відбору учасників для визначення управителя складним активом, актив: рухоме майн...×-
Процедура відбору учасників для визначення управителя складним активом, актив: рухоме майно (залізничні вагони у кількості 111 одиниць)
- ID: UA-2026-09-04-013615-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302281
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ВИЯВЛЕННЯ,РОЗШУКУ ТА УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ,ОДЕРЖАНИМИ ВІД КОРУПЦІЙНИХ ТА ІНШИХ ЗЛОЧИНІВ ЄДРПОУ: 41037901ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 30 днів (до 05.10.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Риба заморожена обезголовлена «Хек» Вінницька обл- ID: UA-2026-09-04-013613-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302280
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-