-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2026-09-02-006713-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265510
Державна установа "Темнівська виправна колонія (№100)" ЄДРПОУ: 08733162ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цемент- ID: UA-2026-09-02-006717-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265508
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
тротуарна плитка, смітник- ID: UA-2026-09-02-006686-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265505
ДУНАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМ. ГЕРОЯ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРА КАПІНОСА КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23591096ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти (сир кисломолочний Богодухів)- ID: UA-2026-09-02-006685-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265503
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №5 М.СВІТЛОВОДСЬК ЄДРПОУ: 05403381ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби (фарба 0,9 кг.)- ID: UA-2026-09-02-006697-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265502
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРОЛІСНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41060710ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло для змащування ланцюга ForestPlus, 5л- ID: UA-2026-09-02-006699-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265501
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт принтера- ID: UA-2026-09-02-006694-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265500
П'ЯДИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04354120ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту: &quo...×-
Розробка проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту: "Капітальний ремонт ліфта житлового будинку за адресою: вул. Генерала Радієвського,36 (під'їзд 4), м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.,50008"
- ID: UA-2026-09-02-006693-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265498
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (33141100-1 Перев’язувальні матеріали; затискачі,...×-
ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (33141100-1 Перев’язувальні матеріали; затискачі, шовні матеріали, лігатури) (турнікет кровоспинний СТО G3)
- ID: UA-2026-09-02-006690-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265496
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з "Перезарядки вогнегасників"- ID: UA-2026-09-02-006702-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265495
Відділ освіти культури,молоді та спорту Холминської селещної ради ЄДРПОУ: 41832342ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензопила MS172, 35см, олива моторна- ID: UA-2026-09-02-006698-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265494
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 13711949ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна (кран шаровий)- ID: UA-2026-09-02-006703-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265491
Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Новосанжарської селищної ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 45846029ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мереживо (до прем'єри "Сніг у Флоренції")- ID: UA-2026-09-02-006689-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265487
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ЄДРПОУ: 02224643ДК 021:2015: 39560000-5 Текстильні вироби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
для підготовки об’єктів до опалювального сезону та заходів з енергозбереження зі встановле...×-
для підготовки об’єктів до опалювального сезону та заходів з енергозбереження зі встановленням їх в систему опалення котельні №2 для забезпечення обліку теплової енергії з дистанційним передаванням результатів вимірювання
- ID: UA-2026-09-02-006696-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265485
Комунальне підприємство Софія ЄДРПОУ: 32611763ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутник, труба (підпункт 6 пункт 13 постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178)- ID: UA-2026-09-02-006688-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265484
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23293513ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -