-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цемент
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-006717-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 13:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 13:00)
96 840.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
41
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f104cc091177424db6bc6191e687614c
Внутрішній номер закупівлі:
30265508
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-006717-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мосійчук Мирослава Миколаївна 380363668495 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
96 840.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 13:32 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 13:32 - 18.09.2026 13:00
Період оскарження:
02.09.2026 13:32 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴96 840.00 Цемент