-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинник- ID: UA-2026-09-03-015214-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288546
Комунальне підприємство "Криворізький міський театр ляльок" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 05464617ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
розроблення розділів інженерно-технічних заходів цивільного захисту- ID: UA-2026-09-03-015213-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288545
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРИШИБСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04384687ДК 021:2015: 75222000-8 Послуги у сфері цивільної оборониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана, йогурт- ID: UA-2026-09-03-015211-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288543
Джуринський ліцей Джуринської сільської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 20099029ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари та інвентар для прибирання (Код національного класифікатора України ДК...×-
Господарські товари та інвентар для прибирання (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-09-03-015209-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288542
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричне приладдя та супутні товари (RESI9F Автоматичний вимикач 3Р, 10А, "C",...×-
Електричне приладдя та супутні товари (RESI9F Автоматичний вимикач 3Р, 10А, "C", 6 кА 12310, 190912108 Щиток 8 автомат. VIKO відкр., EUROLAMP LED світильник лінійний IP44 54W 6500K (1,2м) LED-FX(1,2) 54/65, Кабель ВВГ-Пнг-LS 2х2,5, Короб пластиковий e.trunking.stand 16x16 мм s033003 E-NEXT, 190681055 Розетка 2-м. VERA без заземлення зовн. уст. біла (Vi-Ko), Кабель ВВГ-Пнг 2 х1,5, Кабельний канал з ПВХ білого кольору LHD 17х17, Кабель ВВГ-Пнг-LS 2х2,5, Короб пластиковий e.trunking.stand 15х10 мм s033002 E-NEXT, 190681055 Розетка 2-м. VERA без заземлення зовн.уст. біла (Vi-Ko), 190561055 Розетка 2-м. без заз. CARMEN белая (VI-KO), Коробка установча e.db.pro. 101. d65 . цегла/бетон ПВХ блочна,КМ01 p018101, 194733 Автоматичний вимикач HL-C25/1 (EATON))
- ID: UA-2026-09-03-015210-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288541
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41280898ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура- ID: UA-2026-09-03-015208-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288540
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125289ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий 50% ваговий ДСТУ 4421, сир кисломолочний 9% ваговий ДСТУ 6003- ID: UA-2026-09-03-015207-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288539
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
станція супутникового зв'язку (супутниковий модем Starlink Internet Satellite 3gen, б...×-
станція супутникового зв'язку (супутниковий модем Starlink Internet Satellite 3gen, без прив'язки до місця, без акаунта під нову реєстрацію) – 14 шт; станція супутникового зв'язку (супутниковий модем Starlink Internet Satellite Mini, без прив'язки до місця, без акаунта під нову реєстрацію) – 10 шт.
- ID: UA-2026-09-03-015206-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288538
Військова частина А 1008 ЄДРПОУ: 26614751ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат пасажирських транспортних засобів (Оренда транспортних засобів без водія – 2 шт. ДК...×-
Прокат пасажирських транспортних засобів (Оренда транспортних засобів без водія – 2 шт. ДК 021:2015-60170000-0)
- ID: UA-2026-09-03-015204-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288537
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ЗАТУРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42439226ДК 021:2015: 60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водіємЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання; 65110000-7 Розподіл води за кодом ДК 021:2015 Є...×-
Послуги з централізованого водопостачання; 65110000-7 Розподіл води за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, с. Лиман, площа Покровська, буд. 7 А
- ID: UA-2026-09-03-015205-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288536
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА ЛІКАРНЯ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02003184ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65", комп. модуль...×-
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65", комп. модуль (i3, від 8 ГБ ОП, від 256 ГБ SSD, Windows), мобільний стенд
- ID: UA-2026-09-03-015203-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288535
Поромівська сільська рада ЄДРПОУ: 04333359ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 14.09.26 13:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-09-03-015202-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288534
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа кукурудзяна- ID: UA-2026-09-03-015200-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288533
Заклад дошкільної освіти №1 “Веселка” Красилівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 35582620ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна, крохмаль- ID: UA-2026-09-03-015201-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288532
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4" ЄДРПОУ: 26244099ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Математика» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2 ) 1 клас (у 2 -х частинах) (Частина 1, авт. Листопад Н. П.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-03-015199-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288531
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -