-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
станція супутникового зв'язку (супутниковий модем Starlink Internet Satellite 3gen, без прив'язки до місця, без акаунта під нову реєстрацію) – 14 шт; станція супутникового зв'язку (супутниковий модем Starlink Internet Satellite Mini, без прив'язки до місця, без акаунта під нову реєстрацію) – 10 шт.
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015206-a
Завершена
451 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
feb43c81838146a7b38f54f8008e466b
Внутрішній номер закупівлі:
30288538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015206-a
Замовник:
Військова частина А 1008
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614751
-
Адреса:
Україна, Волинська область, місто Володимир-Волинський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Чернов Владислав Юрійович +380633174987 zacupy_1008@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
451 950.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
станція супутникового зв'язку (супутниковий модем Starlink Internet Satellite Mini, без прив'язки до місця, без акаунта під нову реєстрацію)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 14.09.2026
Місце постачання
станція супутникового зв'язку (супутниковий модем Starlink Internet Satellite 3gen, без прив'язки до місця, без акаунта під нову реєстрацію)
Кількість
14 штука
Період постачання
до 14.09.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП БІТНЕР Олена Сергіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2788521765
-
Контактна особа:
БІТНЕР Олена Сергіївна 0681123593
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
451 950.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 21:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c6e3c3de034a41d5a637ba83f67692b1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-015206-a-a1
Постачальник:
ФОП БІТНЕР Олена Сергіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2788521765
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
320
Сума договору:
451 950.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
станція супутникового зв'язку (супутниковий модем Starlink Internet Satellite Mini, без прив'язки до місця, без акаунта під нову реєстрацію): 17 825.00000 UAH без ПДВ
станція супутникового зв'язку (супутниковий модем Starlink Internet Satellite 3gen, без прив'язки до місця, без акаунта під нову реєстрацію): 19 550.00000 UAH без ПДВ
станція супутникового зв'язку (супутниковий модем Starlink Internet Satellite 3gen, без прив'язки до місця, без акаунта під нову реєстрацію): 19 550.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 01.12.2026 23:59
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний