-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для...×-
ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Тарілки, кружки та каструлі)
- ID: UA-2026-09-04-008919-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297632
Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради ЄДРПОУ: 40211011ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів для ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-04-008921-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297631
КАРПИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22559044ДК 021:2015: 44521110-2 Дверні замкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики,шпаклівки,замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-04-008941-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297624
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-09-04-008939-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297623
Комунальний заклад "Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02139239ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Asus X515E- ID: UA-2026-09-04-008924-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297622
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 39290000-1 – Фурнітура різна (Банери)- ID: UA-2026-09-04-008927-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297619
Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Шосткинської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22983575ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби, лаки- ID: UA-2026-09-04-008923-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297618
Відокремлений підрозділ "Рокитнівський фаховий медичний коледж" комунального закладу вищої освіти "Рівненська медична академія" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 43192086ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки газосигналізаторів (50410000-2)- ID: UA-2026-09-04-008922-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297617
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-04-008920-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297611
ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків (Послуги з нецентра...×-
ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків (Послуги з нецентралізованого водовідведення (діяльність із збирання, транспортування, очищення вигрібних ям))
- ID: UA-2026-09-04-008918-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297610
Центр надання соціальних послуг Решетилівської міської ради ЄДРПОУ: 44008831ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі- ID: UA-2026-09-04-008916-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297609
ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та суп...×-
код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
- ID: UA-2026-09-04-008917-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297607
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних- ID: UA-2026-09-04-008915-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297605
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОСТРОЗЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ОСТРОЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01999833ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підготовка та затвердження планів моніторингу викидів парникових газів, підготовка звітнос...×-
Підготовка та затвердження планів моніторингу викидів парникових газів, підготовка звітності викидів парникових газів за 2024, 2025 та 2026 роки (ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (ДК 021:2015 – 90731400-4 Послуги з моніторингу та вимірювання рівня забруднення повітря))
- ID: UA-2026-09-04-008911-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297604
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піч пароконвекційна MKF711S- ID: UA-2026-09-04-008899-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297603
Гімназія імені Т. Г. Шевченка Олександрійської міської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 23695559ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -