-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шнур будівельний- ID: UA-2026-08-31-010504-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243770
Відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 40215304ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
АВТОТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ГРУПИ ПАСАЖИРІВ- ID: UA-2026-08-31-010508-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243769
Виконавчий комітет Таращанської міської ради ЄДРПОУ: 40289376ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:15320000-7 Фруктові та овочеві соки (Сік фруктовий)- ID: UA-2026-08-31-010497-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243768
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44569715ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хімічна продукція різна- ID: UA-2026-08-31-010492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243765
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ ЄДРПОУ: 04389466ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ЦЗВ-26Т_170_ЕК: Листи (14620000-3 Сплави)- ID: UA-2026-08-31-010507-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243764
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 14:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Безпілотні авіаційні комплекси DJI Matrice 4T з додатковою комплектацією- ID: UA-2026-08-31-010300-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243761
Військова частина А5092 ЄДРПОУ: 26642612ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 17:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2026-08-31-010490-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243760
ДОНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397112ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск відрізний по металу/нержавійці 230х2х0,22мм Толсен; полотна по дереву і металу бі-мет...×-
Диск відрізний по металу/нержавійці 230х2х0,22мм Толсен; полотна по дереву і металу бі-металеві до шаблевої пили YATO 225х1 мм 24 зуба/1" 2 шт
- ID: UA-2026-08-31-010494-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243759
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Шикули та вул. Штефана Великого в м. Герца, Черні...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Шикули та вул. Штефана Великого в м. Герца, Чернівецького району Чернівецької області (ямковий ремонт, забивання тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з використанням машин MADPATCHER
- ID: UA-2026-08-31-010493-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243758
ГЕРЦАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21423970ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи гречані, булгур, пшоно, борошно в/г- ID: UA-2026-08-31-010491-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243757
Опорний заклад Прислуцький ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24171387ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значенн...×-
Капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О101311 Музичі – Грузьке км 13+118
- ID: UA-2026-08-31-010489-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243756
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт пішохідної доріжки провулок С.Лапонога в с. Минай Ужгородського району- ID: UA-2026-08-31-010482-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243754
Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Холмківської сільської ради Ужгородського району ЄДРПОУ: 45032582ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі, Код ДК 021:2015 - 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція.- ID: UA-2026-08-31-010487-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243753
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЗОЛОТА РИБКА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38482223ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт із здійснення технічного нагляду під час будівництва об'єкта: «Будівн...×-
Виконання робіт із здійснення технічного нагляду під час будівництва об'єкта: «Будівництво перетинки від *** (1 пусковий комплекс)
- ID: UA-2026-08-31-010483-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243752
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки та виготовлення популяризаційного відеоматеріалу, присвяченого Миколі...×-
Послуги з підготовки та виготовлення популяризаційного відеоматеріалу, присвяченого Миколі Левитському ( з українською озвучкою без титрів, з українською озвучкою і титрами), в рамках заходу:"Підготовка, виготовлення та поширення популяризаційного відеоматеріалу із серії "Люди епохи", присвяченого видатним постатям української історії"
- ID: UA-2026-08-31-010486-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243751
Український інститут національної пам'яті ЄДРПОУ: 39389301ДК 021:2015: 92100000-2 Послуги у сфері виробництва кіно- та відеопродукціїАктивна -