-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторні батареї, 31440000-2 (Акумулятори)- ID: UA-2026-09-02-007593-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266390
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05500871ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: бульвар...×-
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: бульвар Марії Приймаченко, 7 у Печерському районі, м. Києва»
- ID: UA-2026-09-02-007594-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266389
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Керамічні вироби Плитка керамічна- ID: UA-2026-09-02-007603-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266388
Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради "Фастівська багатопрофільна лікарня" інтенсивного лікування ЄДРПОУ: 01994238ДК 021:2015: 44111300-4 Керамічні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт комунальної дороги по вул.Самбірська в с.Слохині Хирівської територіальної...×-
Поточний ремонт комунальної дороги по вул.Самбірська в с.Слохині Хирівської територіальної громади Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-02-007595-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266387
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
роботи з розробки проектно - кошторисної документації проекту по об'єкту: «Реконструк...×-
роботи з розробки проектно - кошторисної документації проекту по об'єкту: «Реконструкція міського Центру для утримання безпритульних тварин по пр. Гагаріна, 358 (нежитлова будівля літ. "А-3" без зміни функціонального призначення»
- ID: UA-2026-09-02-007592-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266385
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ" ЄДРПОУ: 03354431ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання приміщення- ID: UA-2026-09-02-007588-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266384
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Луганській області ЄДРПОУ: 26297948ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з очищення покрівлі та водовідвідних зон будівлі від снігу, льоду, бурульок, листя...×-
Послуги з очищення покрівлі та водовідвідних зон будівлі від снігу, льоду, бурульок, листя, гілок, сміття та інших сторонніх предметів за адресою: м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 1 павільйон 3; 90620000-9 — Послуги з прибирання снігу за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник».
- ID: UA-2026-09-02-007589-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266382
Національний центр "Мала академія наук України" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 90620000-9 Послуги з прибирання снігуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування дизель-генератора SDMO GS410SK (Київське відділення)- ID: UA-2026-09-02-007563-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266380
Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 40081258ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
матеріали для проведення робіт господарським способом( саморізи, сітка, рейки)- ID: UA-2026-09-02-007583-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266375
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий- ID: UA-2026-09-02-007587-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266374
КЗ Комунальний заклад Сумської обласної ради "Шосткинський ліцей спортивного профілю" ЄДРПОУ: 42360261ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапор України- ID: UA-2026-09-02-007577-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266373
Відділ соціального захисту населення Гадяцької міської ради ЄДРПОУ: 43936445ДК 021:2015: 35821000-5 ПрапориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі- ID: UA-2026-09-02-007579-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266372
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-02-007566-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266370
Комунальне підприємство "Семенівська лікарня" Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради ЄДРПОУ: 01999494ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (вапно хлорне)- ID: UA-2026-09-02-007561-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266366
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04338486ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з приєднання об'єкта до газорозподільної системи Оператора ГРМ (котельні за а...×-
Послуги з приєднання об'єкта до газорозподільної системи Оператора ГРМ (котельні за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вулиця Січневого прориву, 84)
- ID: UA-2026-09-02-007569-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266364
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 02568087ДК 021:2015: 50531100-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування котлівАктивна -