-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-08-31-005010-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238311
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЄДРПОУ: 26244113ДК 021:2015: 15310000-4 Картопля та картопляні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування службового автомобіля ГАС 601RDC- ID: UA-2026-08-31-005016-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238309
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04059958ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-005015-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238307
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тканинні штори- ID: UA-2026-08-31-005012-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238304
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами- ID: UA-2026-08-31-005011-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238303
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Промивки системи опалення, гідравлічне випробування системи опалення за адресою: м. Рівне,...×-
Промивки системи опалення, гідравлічне випробування системи опалення за адресою: м. Рівне, вул. Борисенка Олександра,7
- ID: UA-2026-08-31-005009-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238302
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ВІНРАБ розчин для ін'єкцій, не менш ніж 200 МО/мл, по 5 мл у флаконах, по 1 флакону у...×-
ВІНРАБ розчин для ін'єкцій, не менш ніж 200 МО/мл, по 5 мл у флаконах, по 1 флакону у картонній коробці (МНН Rabies, immunoglobulin, ДК 021: 2015 33650000-1) ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція
- ID: UA-2026-08-31-005004-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238300
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №3" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986173ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-005005-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238299
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Делегування доменного імені- ID: UA-2026-08-31-005003-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238298
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОДОКАНАЛ КАРПАТВІЗ" ЄДРПОУ: 35056062ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Редуктор низ, щеплення, ніж, карбюратор, поршень, свічка- ID: UA-2026-08-31-004994-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238297
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з технічного обслуговування локальної мережі.- ID: UA-2026-08-31-005006-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238296
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41297346ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папка- ID: UA-2026-08-31-005001-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238294
ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Стенди та рекламні матеріали- ID: UA-2026-08-31-005008-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238293
Військова частина А 0549 ЄДРПОУ: 08540799ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукав нап-всмок ПВХ 102мм- ID: UA-2026-08-31-005007-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238292
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ІЗЮМА" ЄДРПОУ: 34978610ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт мереж гарячого водопостачання житлового будинку № 3/1 на вулиці Якуба Кола...×-
Поточний ремонт мереж гарячого водопостачання житлового будинку № 3/1 на вулиці Якуба Коласа в Святошинському районі м. Києва
- ID: UA-2026-08-31-004998-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238291
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-