-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт мереж гарячого водопостачання житлового будинку № 3/1 на вулиці Якуба Коласа в Святошинському районі м. Києва
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004998-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
166 409.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
20
год
37
хв
59
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c41aeaaba22e4ca181b0a6305121bb67
Внутрішній номер закупівлі:
30238291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004998-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, 03182, м. Київ, Святошинський район, вул. Симиренка, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоненко Андрій Олексійович 380444540166 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
166 409.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:10 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:10 - 08.09.2026 18:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:10 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴166 409.17 Поточний ремонт мереж гарячого водопостачання житлового будинку № 3/1 на вулиці Якуба Коласа в Святошинському районі м. Києва