-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
яйця курячі- ID: UA-2026-09-02-003370-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262219
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧЕРЕМОШНЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ " ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37179649ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сервісне обслуговування паливної з котлами Ferroli Pegasus F2 N 2S 2 шт, установки XBO DP-...×-
Сервісне обслуговування паливної з котлами Ferroli Pegasus F2 N 2S 2 шт, установки XBO DP-635 та допоміжного обладнання, встановленого в приміщенні паливної Угринівського ліцею
- ID: UA-2026-09-02-003344-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262218
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності- ID: UA-2026-09-02-003416-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262217
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання - за ДК 021:2015 - 33120000-...×-
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання - за ДК 021:2015 - 33120000-7 (Спекулярний мікроскоп (Ендотеліальний мікроскоп) з офтальмологічним електричним столом – код згідно НК 024:2023 – 35484 Мікроскоп світловий стандартний, за ДК 021:2015 - 33122000-1 Офтальмологічне обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-003330-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262216
ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ЦЕНТР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ ЄДРПОУ: 45633922ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сифон подвійний для мийки 1 1/2*40- ID: UA-2026-09-02-003324-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262215
Корюківський заклад дошкільної освіти №2 "Веселка" Корюківської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 21406663ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари медичного призначення- ID: UA-2026-09-02-003304-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262214
ДК 021:2015: 33000000-0 Медичне обладнання, фармацевтична продукція та засоби особистої гігієниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Одноразові рукавиці- ID: UA-2026-09-02-003366-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262212
Відділ освіти Кагарлицької міської ради ЄДРПОУ: 44098705ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори (Насос циркуляційний Duca GX 15-65 120 Вт для...×-
ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори (Насос циркуляційний Duca GX 15-65 120 Вт для газового котла).
- ID: UA-2026-09-02-003345-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262211
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ)...×-
Придбання засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ)
- ID: UA-2026-09-02-003328-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262210
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05408846ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
міксер ручний- ID: UA-2026-09-02-003351-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262208
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242717ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ноутбук Lenovo 15IRX10 15.3", IPS, Intel Core 17, DDR 5-8 ГБ, NVIDIA Ge Force RTX 505...- ID: UA-2026-09-02-003333-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262207
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вогнегасники- ID: UA-2026-09-02-003331-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262206
ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро - 5)- ID: UA-2026-09-02-003339-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262205
Виконавчий комітет Української міської ради ЄДРПОУ: 24884653ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка катриджів- ID: UA-2026-09-02-003356-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262204
Інститут садівництва Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 00413297ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-09-02-003308-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262203
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ» ЄДРПОУ: 45702640ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -