• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Придбання засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ)

Завершена

2 100 000.00 UAH без ПДВ
Номер: d9a674b7a1934399b5916524a3b876b4
Внутрішній номер закупівлі: 30262210
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-003328-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Дмитрій Багінський +380459763090 smorodina2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 2 100 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ)
Код ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
Кількість 6 штука
Період постачання до 17.09.2026
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЕЛЕКА ДРОН"
Ціна пропозиції 2 100 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:07
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3d8b28481a9947bc9610c82008da52b3
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-003328-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЕЛЕКА ДРОН"
Номер договору: 428
Сума договору: 2 100 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 02.09.2026 11:00
Статус:
Підписаний
docx
Серпень Рішення виконкому допомога на ЗСУ серпень.docx
pdf
обгрунтування.pdf