-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення печаток .- ID: UA-2026-09-01-009276-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256098
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОВЖАНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ДОВЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44230682ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надпотужний озонатор повітря Doctor-101 D30-M для великих приміщень. Генератор озону з вис...×-
Надпотужний озонатор повітря Doctor-101 D30-M для великих приміщень. Генератор озону з високою продуктивністю 30 г/год (HS-S01)
- ID: UA-2026-09-01-009308-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256097
Державна установа "Інститут судової психіатрії та судової медицини Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 04803492ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціалізована хімічна продукція (клеєві лопушки для вилову гризунів і комах)- ID: UA-2026-09-01-009273-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256096
Камінь-Каширська районна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00692475ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до автомобілів- ID: UA-2026-09-01-009272-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256095
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з обробки даних використання програмного забез...×-
72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з обробки даних використання програмного забезпечення)
- ID: UA-2026-09-01-009277-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256094
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай чорний- ID: UA-2026-09-01-009285-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256093
Зозівський ліцей Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26243817ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари за кодом ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різн...×-
Канцелярські товари за кодом ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне.
- ID: UA-2026-09-01-009270-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256091
НОВОПРАЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 НОВОПРАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26505430ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло- ID: UA-2026-09-01-009255-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256089
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТУРІЙСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43320994ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент ПЦ ІІ/А-К (ШВ)-500Р (Швидкий) 25 кг Cemark- ID: UA-2026-09-01-009269-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256088
КП Баришівської селищної ради "Господар" ЄДРПОУ: 43664194ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-09-01-009271-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256087
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАМ'ЯНЕЦЬКИЙ ПАРК" ЄДРПОУ: 32316735ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-01-009258-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256085
КУ "БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 44343117ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відключення електроустановок. Підключення електроустановок- ID: UA-2026-09-01-009256-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256084
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ячмінь фуражний- ID: UA-2026-09-01-009268-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256082
ФІЛІЯ "ПІВДЕННИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45620164ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер ТМ AlpinAir Everest 18- ID: UA-2026-09-01-009254-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256081
Тур'є-Реметівська сільська рада Ужгородського району ЄДРПОУ: 04351280ДК 021:2015: 39717200-3 КондиціонериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкільні меблі- ID: UA-2026-09-01-009252-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256080
Ліцей №5 ім. Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради ЄДРПОУ: 20834187ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАктивна -