-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освіжувачі- ID: UA-2026-09-02-013607-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272328
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВООДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" НОВООДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38412224ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб подільський пшеничний, хліб січовий подовий- ID: UA-2026-09-02-013606-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272327
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЛИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 34804384ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт із здійснення технічного нагляду під час будівництва об'єкта: «Нове б...×-
Виконання робіт із здійснення технічного нагляду під час будівництва об'єкта: «Нове будівництво *** м. Києва. Встановлення модульних котлів та когенераційних установок». Підготовчі роботи
- ID: UA-2026-09-02-013598-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272320
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет XIAOMI REDMI Pad 2 9.7 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray, код за ДК 021-2015: 30210000-...×-
Планшет XIAOMI REDMI Pad 2 9.7 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray, код за ДК 021-2015: 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина) (30213200-7 «Планшетні комп'ютери»)
- ID: UA-2026-09-02-013597-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272318
ЦЕНТР СІМ'Ї ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА ЄДРПОУ: 33054613ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-02-013594-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272317
МУЖІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЯНОША ГУНЯДІ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26098504ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-09-02-013595-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272315
Ліцей №1 м. Хмільника Вінницької області ЄДРПОУ: 13325442ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Курятина- ID: UA-2026-09-02-013593-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272314
БІЛКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26241741ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 06.09.26 18:16)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виробничий контроль безпеки та якості проб питної води із розвідної мережі- ID: UA-2026-09-02-013590-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272312
ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського академічного ліцею "Пре...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського академічного ліцею "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради
- ID: UA-2026-09-02-013591-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272311
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 33408716ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь 5-20 та пісок з відсіву дроблення граніту Б 65- ID: UA-2026-09-02-013589-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272310
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-09-02-013588-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272309
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 04544524ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень освітнього простору Київського освітнього центру № 3 за адресою:...×-
Поточний ремонт приміщень освітнього простору Київського освітнього центру № 3 за адресою: 08150, Україна, Фастівський р-н, Київська обл., місто Боярка, вулиця Хрещатик, будинок, 83
- ID: UA-2026-09-02-013586-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272308
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021-2015 (CPV)31430000-9 - Електричні акумулятори ( Акумулятор VARTA 6CT-95)- ID: UA-2026-09-02-013587-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272307
Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" ЄДРПОУ: 31958324ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцтовари, код за ДК 021-2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне (301927...×-
канцтовари, код за ДК 021-2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне (30192700-8 Канцелярські товари)
- ID: UA-2026-09-02-013584-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272306
ЦЕНТР СІМ'Ї ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА ЄДРПОУ: 33054613ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ворота відкатні з автоматикою та хвіртка- ID: UA-2026-09-02-013582-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272305
Парк культури та відпочинку ,,Партизанська слава" ЄДРПОУ: 19137730ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -